Vhodne auto pre mna

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Vhodne auto pre mna

Príspevok od používateľa muranec »

Pozdravujem...chcem sa opytat na nazory par z vas aky typ motora je pre mna najidealnejsi...
Skusal som uz aj benzin aj diesel..zatial nemam skusenost s lpg a nejak sa toho bojim.....
Takze moje trasy su zvacsa do prace 20km do a 20km z prace...je to trasa mimo mesto obcas pobeham po meste a raz za cas nejaky vylet 300-400km niekedy aj menej....rocne mi to vychadza 25000km....viac nie, potom skor menej okolo 20 000...momentalne mam 1.9tdi touran spotreba 6.5litra ci je zima ci leto...lebo v lete beham na 225 gumach...takze rozdiel v spotrebe je minimalny....rozmyslam o nejakom benzine...ked som to prepocitaval preplatil by som na benzine rocne okolo 700€ (pri odhadovanej spotrebe 7.5L) ale zas odpada starost s turbom, egr, vstrekmi, uvazujem ci sa mi to oplati...auto kukam co najvyssi rocnik 2010 a hore....rad by som mozno skusil aj ine znacky ako koncern len sa bojim ked mi bude treba nejake netypicke diely...ako su zamky dveri alebo nejake hadice ci plasty ze sa nedoplatim....ake auto by bolo pre mna podla vas idealne? Najlepsie ak by to bolo kombi do 7000€ a este dodam bol by som rad za nejaky pozink...lebo hrzde som sa nabrusil uz hodne dakujem. :d :D
Vw Touran 1.9TDI 77kw BXE, rv.2006
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

vedel by som ti poradit jedno auto, ktore je idealne pre ludi bez vlastneho nazoru :zg282:
Ale zaroven to je dobra racionalna volba.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Tak že hľadáš atmosféru no ročníky 2010 a vyššie už bude užší výber a pri 25000km za rok môžeš dať aj LPG, no do Japonca by som určite nedával.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: PROCHY603 a 21 neregistrovaných