Odstúpenie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Ved kto vam kaze kupovat a kto ste ze urcujete ceny ci su premrstene slebo nie? Vsetko sa urcuje samo trh urcuje neviditelna ruka trhu. Ked bude predavat niekto z vas dom byt tak vam prajem kupujucich aky ste vy sami...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

A citat vies? Asi nie.... Tak sup do skoly a zopakuj si to.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Fabku 1.4 som kupil v novembri od prveho majitela s origo 31 tis. Km,je to sice 10 ročný koráb ale na kratke presuny plne postačuje.dostalo nove rozvody a zimné komplety a ide jak šarkan :2f93:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Nevymozes nic mesiac je dlha doba uzivania.tych 6mesiacov je len na skryte vady ktore sa nedaju beznou obhliadkou zistit cize buracka.to ze to nestartuje nefunguju zamky to su vady ktore sa pokazia kedykolvek.podalsie auto ma cez 10rokov tam sa neda reklamovat uz nic v pripade aj totalnej havarie pojistovna vyplati len vreckove.
alex07
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 18.05.2010 19:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alex07 »

pedro727 napísal:Tak sa opýtajte robotníkov či bolo lepšie za komančov. Každý povie že bolo.mám kolegu a má teraz 64r. a už ide do dôchodku :d :D . Keď som sa ho pýtal na komunizmus jeho odpoveď bola ja som žiadne obmedzenia nepociťoval,mne bolo v tedy lepšie. Kto z vás by terz rád podpísa fabrike 10 r. aby dostal byt?Bol to 100x sociálnejší systém,neboli takè rozdiely ako teraz.slušnosť národa,rešpekt,polícia,všetko bolo inde.svokor má 75 a hovorí,vtedy by si sa nemusel báť ísť v noci sám po meste,dnes ideš so stiahnutou riťou.opak môžu tvrdiť len tí čo im kapitalizmus( je jedno akým spôsobom) hodil majetok k nohám.
Čo by bolo keby ? To nik nemôže vedieť.
Komunizmus žiaden štát nikdy nedosiahol..
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nevysudis nic a nie je to vela penazi za to, co si sa poducila... pred 3-4 rokmi som kupil auto bezneho typu za dvojnásobok - buracka, rocnik skoro ten isty, cely predok drzal na elektr.paskach, ale ja som chcel take auto - oprava stala rovnaku cenu....takze pre niekoho katastrofa, pre iného normalka...niekolko aut som mal tak starych a zodratých, ale len typy, ktore boli moje srdcovky a zrazu zostarli, zodrali sa, zomreli, ale nikdy som ich aj ked jazdili, nepredal za 200-300 euro, lebo som nechcel, aby mi niekto volal taketo haluze, takze mali stk a prisli normalne po vlastnej osi na vrakovisko a hotovo...takze mas zadara radu, ze uz nikdy sama nepojdes kupovat jazdenku... ku komancom - co clovek ,to iny nazor-ja som v skole, aj v praci nadaval na rezim rovnako, nikdy som to ozraty nevblakoval na ulici, v pohode som sa zenil v kostole a stokrat viac som chodil do kostola za komancov, ako teraz medzi tych farizejov a pozor nikdy som nebol komunista a nikdy ma nezavreli... necestoval som po amerike, ale v bulharsku a juhoske som bol hocikedy.. aj tak si myslim, ze teraz sa mam lepsie a celkovo v globale sa mame lepsie...len ti neschopnejsi si mozu viac otvarat usta...sorry...
estixr
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.04.2018 09:44
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa estixr »

to uz vas kam odviala tato tema. ono niekedy zalezi hlavne na tom, ako je postavena zmluva. pokial je tam cestne prehlasenie, ze do tolkych a tolkych dni je mozne auto vratit, tak preco nie
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Kazda tema skonci pri komunistoch alebo Ficovi :40bd:

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], citroenc3v6, LOCHNESS, minac a 62 neregistrovaných