novy radar v Drietome

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

urcite ? :-)

akurat som pocuval ze je v platnosti eu smernica, ze auta dostanu system privolania pomoci /v pripade aktivacie ABG automaticke/ ...kua jaka nahoda, ze na druhej strane zacne platit zakon, ze opravovat burane auto sa moze len na "certifikovanom mieste opravy", predtym mi to druhe prislo ako stelba do luftu, teraz to dava lepsi vyznam :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo poviem ti to na rovinu. Do roboty chodím preto lebo som HNILÝ rovnako ako 90% mojich rovesníkov. Vieš z roboty na poliach sú mozole a tak je pre mňa lahšie ťukať do počitača. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

braga napísal:
janov5 napísal:
gabo498 napísal:Ako fakt mi povedz v ktorých krajinách jazdíš????? Lebo označené sú veľmi málo.... Aj bo Francúzsku najnovšie je tabuľa že pozor radar, ale už na jej úrovni na druhej strane je radar ktorý ťa odfoti... A potom 200m je ďalší.... Logiku som radšej nehľadal....
norsko svedsko finsko uz 10 rokov, tam je vzdy znacka 200-500 metrov pred radarom ze je tam stacionar... neriesim fizlov skrytych v niekde v krikoch... v norsku som videl raz za 5 rokov, svedsko a finsko nikdy, ak niekto bol raz vo svedsku a zjazdil od juhu az na sever, musel si vsimnut ze tam je anarchia... najazdil som cca 100 000 po svedsku a kazdy radar bol oznaceny... zas banujem ze som vobec prisiel na sk na dovolenku lebo mi tu vzdy nieco pripomenie z akej riti som vyliezol...iba drezurovanie


https://www.google.sk/maps/@67.3272608, ... 312!8i6656

priklad norsko
no len si zabudol napisat ako v tom norsku ,svedsku atd vsetci jazdia tam nevidis takych ch*** ako tu tak sa necudujme ze su tu radari a same kontroly , keby vsetci jazdili ako maju tak pani v zelenom nemaju co kontrolovat tak by si ich tiez nevidel
jazdil si niekedy svedskom? pochybujem
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Chodim sa lyzovat kazdorocne uz asi 10 rokov na cca 10-14 dni do francuzska na to iste miesto a rozpravali sme sa o policii a radaroch v zivote som tam policajta s radarom v ruke nevidel raz jedneho pri dopravnej nehode...to ze si vypiju vinko pri obede je normalka maju dovolene 0,5 avsak nesmiete sposobit nehodu...radar stacionarny je pekne oznaceny ze sa bude v nasledujucom useku nerat...mladez to casto cez vikend sprejom zafarbi a robia si tam preteky...cez tyzden jazdia na tych zaprdenych 106 tkach a cliach ale cez vikend povyberaju a prevetraju dela, ktore cez tyzden stoja po sopach a garazach...takze buzerovanie takymito radarmi na svk je klasika ajradsej mam chu...ov ktori su zasity 2 metre za znackou niekde v kriku a ohanaju sa zakonmi...pomahat cize vyberat :40bd:
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

oco13 napísal:Koumi : mne je jedno že niekto príde o 10 minut skôr ako ja. Podstata je v tom čo som písal ak dodržujem zákon ja , môže ho aj každý ostatný obyvatel tejto planéty lol Ak to nie je ochotný dodržovať - treba ho utratiť - veď ludí je plná prdel aj kúsok navyše.
A ešte doplním , že namiesto pokút by som zaviedol fyzické tresty - napr. bičovanie .
oco, tak chod nanejake ine forum, napr topky alebo nejake spravodajske a šír tam reči o tom, že ked ty nikoho nezabijas a nepredavas drogy nech to nerobia ani iní, lebo ty si poloboh a ked to nerobis ty, tak nemoze nikto :40bd: :40bd: :40bd:

tym som chcel povedat, nech si kazdy robi co chce, aj prekracuje MPR, neni to tvoja vec a kazdy si ponesie nasledky
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nejdem na iné forum , tu tvrdím že ak ja som slušný občan tak žiadam to aj od ostatných , inak budeme potrebovať Kotlebu a jemu podobných inak tu poriadok nebude. :40bd:
Nebude si každý robiť čo chce , lebo potom aj slušný občan bude nútený brániť svoje práva so zbraňou v ruke. A zbraňou sa lahko stane aj obyčajné kladivo. lol V Číne predajcov drog popravujú v nedelu pred futbalom , možno by sme to mali robiť aj my aby naša mládež radšej mala sex ako drogy. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

tato13 tu nemôžeš diktovať mladým, tí vedia všetko, aj kto je mafián, aj kto kradne, aj kto môže za vraždu :4090:
my musíme držať hubu ,aj keď ťa tá slušná mládež bude do nej kopať.ak sa niečo stane kde je polícia prečo nekoná, zrazu to niekomu nevyhovuje fuuuu hanba poilicajný štát :d :D no človek by sa z toho niekedy posral.
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Su krajiny kde policajti(minimálne dopravny) neterorizuju svojich obcanov nonstop dakym buzerovanim a nahananim pokút...ale ty obcania su vadsinou seriozny a dodrzuju zakony a spravaju disciplinovane (nemecko,rakusko, Švajčiarsko...) Napr neobmedzena rychlost v Nemecku...predstavte si to na Slovensku lol . Bohuzial to povadsinou mame v krvi to divoke spravanie a cim viac dolu-Balkan Arabia Afrika... tym je to divokejsie. Na druhej strane od kedy nastalo toto dopravne buzerovanie fakt vela ludi zacalo chodit disciplinovane (strach s pokuty) Ty ktory vadsinou jazdia rychlo-divoko su mlady(hlupy bez rozumu) alebo arogantny nafukanci a majstri sveta :zg282:

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní