Alfa Romeo 147 1.9JTD 85kw rok 2001

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

flex6875
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.03.2018 14:41
Zdieľať na Facebook

Alfa Romeo 147 1.9JTD 85kw rok 2001

Príspevok od používateľa flex6875 »

Zdravím , som mladý chalan ktorý pred dvoma týždňami kúpil alfu romeo 147. Má ju aj kamoš ale 156 a nemal s ňou nejaké problémy aj keď o afle sa šíria rôzne názory. Pohode som sa mohol voziť ďalej a možno by som nečelil takémuto problému bola deravá vonkajšia manžeta na pravej poloosi tak som sa ju rozhodol vymeniť ved čo stála 10€. Kamarát známy čo robí autá povedal že mi to spraví že za pol hodinku to je max hodinu. To sme ešte ale nevedeli do čoho ideme. Nie že sa to ťažko menilo ale keď keď sme vybrali celú poloos tak sme sa snažili vytĺcť klb ktorý nám praskol a rázom bola oprava navýšená na 60€. To by ešte stále nebol ten problém kedže som hneď na druhý deň behol na vrakovisko kde som celú poloos kúpil za 50€. Ten neuveriteľne sk*rvený pocit keď to vôbec nepasovalo. Našťastie mi to na vrakovisku zobrali naspäť. A ako tak pomaly zisťujeme že tam je úplne iná poloos ako by dopasovaná. Neviete z čoho by tam mohlo niekto dopasovať poloos ? Fakt mi to nejde do hlavy. Ešte mám zajtra poslednú nádej objednali sme originál klb a ak tam nebude pasovať tak som si kúpil svoje prvé auto na 2 týždne a rip. Všetkým ktorý mi pomôžu vopred ďakujem.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Bud pozitivny,kazda alfa sa da opravit. Nemusis to opravit ty. Rada: nieco si nastuduj a zacni sa vrtat v aute napr. od vymeny oleja, dosticiek a tak. Nevrtaj sa v miestach kde to zavana ulomenim prehniteho zeleza,utrhnutim skrutky....
Tak hlavu hore a zajtra bude prsat ale nevadi ono to pojde. Talian je najlepsi na ucenie. Ja som sa pri Punte naucil zaklady drobnych opravarenskych prac ktore bezny mechanik nechce robit bo su to sracky na ktorych nezarobi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných