dovoz RAKÚSKO

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

dovoz RAKÚSKO

Príspevok od používateľa tomastv »

Chcem Vas poprosit o www stranky podobnych ako autobazar.eu!! Je vyhodnejsi dovoz z rakuska alebo radsej z nemecka????
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: DOVOZ RAKUSKO

Príspevok od používateľa tomastv »

wwww.autoscout24.at - je dobry!! ALE CENY SU ROVNAKE AKO U NAS!! a tie kilometre! vsetky maju cez 150000najazd!!!!
Takstar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.01.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa Takstar »

A nechces radšej dovoz z talianska? ak ano a mas otazky kontaktuj ma
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa tomastv »

z talianska v ZIADNOM PRIPADE!!!! tam su horsie auta ako u nas!!!!!!!!!!!!!!! dik ale NIE
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa autokomplex »

Nemaj huste reci, ty co vypravas na Taliansko, s kym ty tu kavu miesas, ja by som zasa nechcel pre seba auto vobec z Rakuska a ani z Nemecka. Vsetko je to tam hrdzave a zhnite... Podvozky,lemy,prahy chytene od hrdze.
A najhorsie a najzodranejsie auta su na Slovensku, potom v Nemecku/Rakusku a makoniec v Taliansku!!!!!!!!!! A este jedna vec, Nemci chodia na nakupy aut do Talianska!!!!!!!!!!
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa tomastv »

Ja nemam huste reci!! jaj, a ziadnu kavu nemiesam!!!!!!!!!! JA (to je moj nazor a moj vkus) by som nikdy nekupoval auto z talianska!! Mne to je uplne jedno ze ty by si nekupoval auto z nemecka a rakuska!!!!!!!!! Kazdy clovek ma iny vkus a ine pohlady nazorov!!!!!!!!!!!!!!!!!
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa kapeda »

najpouzivanejsia stranka je www.mobile.de, v rakusku su trochu vyssie ceny, ale je to zase blizsie. v nemecku su ceny o nieco lepsie, ale pozor na rozne zlepeniny, lepsie je si priplatit a kupit auto od nejakeho autorizovaneho predajcu, ktory vie deklarovat servis a historiu vozidla. taliansko...talian ti odjazdi na jednu vymenu oleja 30-40tis km, nemec 10-15tis...preto su s talianska vacsinou vyhonene rakoviny, nehovorim najdu sa aj tam dobre auta, ale tie malokto na slovensko dovaza.
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa tomastv »

dik za prispevok! mas skusenosti s dovozom???? pozeral som uz aj nemecke stranky ako mobile, ale nie su tam o nic lacnejsie auta ako u nas???
oplati sa tam vycestovat?????? ked pripocitame cestu tam a spat + nahlasenie auta, nevychadza to uz aj drahsie ako u nas???
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa Papek23 »

skus faircar.de vycsinou privatne inzeraty a moj nazor da sa usetrit a aj keby ta malo stat rovnako tak mas aspon komplet servis a zachovale auta najma s zapadnej casti kde je menej snehu.a na talianov pozor vacsina zanedbany servis a co potom s toho ze podvozok ako novy ked motor nemal olej vymeneny 40000km.
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa tomastv »

ahoj, dik za prispevok! Vies mi poradit aky je postup pri dovoze? Ako sa to vybavuje? Zakupim tam auto,vypisem kupno predajnu zmluvu po nemecky ,co tam musim vybavit,ake doklady budu pytat u nas aby som to vedel prihlasit??? aky je postup? Dik za odpoved :7:
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa Papek23 »

no ja sa chystam doviest motorku buduci mesiac a este nemam zistene vsetko ale treba z nemecka technicak odhlasku a zmluvu ale ze ta sa da napisat aj fiktivna tu.no a na SR kontrolu originality poplatok do recyklacneho fondu prelozit doklady.naj je ist na urad dopravy ze co setko treba prelozit.
tomastv
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13.08.2005 08:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa tomastv »

oplati sa???????????????ak k cene pripocitam cestu,dialnicne poplatky,stravu,dhlasenie,prepis,stk? su tam podstatne lacnejsie??? aj ak porovnam ceny u nas a tam, su skoro rovnake!!! mozno ze nemecke maju lepsiu vybavu a lepsi servis ale v prepocte to je skoro to iste!!! Nie?
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa Papek23 »

no ja chcem BMW F650 GS po roku 2000 a to sa da usetrit aj 30tis. a to uz kupim moto aj s kuframi a u nas si to musis dokupit.ide aj o servis a o vyber u nas ich je na predaj tak 5 a v nemecku 100.
HGeza
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.09.2007 18:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: DOVOZ RAKUSKO

Príspevok od používateľa HGeza »

Možno len preto, že u nich nie je v móde pretáčať tachometre o desiatky tisíc km dozadu. Alebo si myslíš, že to je normálne, že auto po 5 rokoch má najazdené 80.000 km? A to vozidlo so 150.000 km môže byť v omnoho lepšom technickom stave, ake podobné predávané u nás s polovičným počtom km, ale v skutočnosti najazdených omnoho viac.
Na Slovensku si každý chce kúpiť málo jazdené vozidlo, a dôležitý je stav tachometra. Treba si uvedomiť, že autá ludia (a firmy) väčšinou kupujú, aby na nich jazdili a nie aby stáli v garaži.
Minulý rok som kúpil 3-ročné auto z Francúzka so 140.000 km, najazdil som už ďalších 15.000 a je v bezvadnom stave.
radik999
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2008 15:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radik999 »

pozdravujem, chcel by som doviest VW Caravelle, neviete mi niekto poradit stranku niekde na Francúzsko, Holansko, Belgicko, mobile.de a autoscout24.de, som uz prezeral. Dik.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný