Strateny maly technicky preukaz

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marek990
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.03.2018 11:14
Zdieľať na Facebook

Strateny maly technicky preukaz

Príspevok od používateľa marek990 »

zdravím,
mám otázočku, stratil som "osvedčenie o evidencii vozidla časť I. (malý technický) majteľom (držiteľom) auta je otec , je písané na neho. Chcem sa spýtať.nový technický možem vybaviť aj ja? alebo musí ísť on. prípadne ak by vy napísal splnomocnenie (bez úradného overenia) prešlo by mi to na dopravnom išpektoráte?
ďakujem
rybol
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.02.2017 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rybol »

bezt overenia asi tazko..
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zober stareho na DI normalne strata maleho TP stoji to 12 euro pretoze musia vydat novy velky a do 2-3 tyzdnov maly.
kubco23
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubco23 »

Bez uradneho splnomocnenia tam nevbavis prakticky nic. Mne takto pred casom nechceli v tehcnicaku ani posunut jednu informaciu ( tazne zariadenie ) o riadok nizsie. Tak myslim ze najjednoduchsie ho tam vziat alebo vybavit splnomocnenie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

co keby si sa zacal spravat ako chlap ? aspon vek nato zjavne mas :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jethro922
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 24.05.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jethro922 »

splnomocnenie bez overenia je pre policajta prazdny papier

https://www.minv.sk/?zmena-drzitela-prepis-v-okrese

UPOZORNENIE: Povinnosť predloženia písomného plnomocenstva alebo dokladu o nadobudnutí vlastníckeho
práva k vozidlu s osvedčeným podpisom neplatí, ak:
a) je kupujúci vozidla (nový držiteľ) osobne prítomný na orgáne Policajného zboru,
b) sa vozidlo prevádza na osobu blízku držiteľovi vozidla (príbuzný v priamom rade, ide o rodiča,
prarodiča, potomka, súrodenca, manžela alebo manželku žiadateľa)
alebo
c) ak osoba, na ktorú sa držba vozidla previedla, zaslala orgánu Policajného zboru plnomocenstvo prostredníctvom elektronickej služby zavedenej na tento účel.

chodím tam pracovne dosť často a v praxi som tuto vynimku este nevidel, takze pravdepodobne ta pošlú kadelahšie, lebo...môzu
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

pokial viem, tak bez overenia splnomocnenie ti dnes neprejde dokopy nikde, dnes si uz kazdy zaklada na tom aby to bolo uradne uverene a myslim, ze je jednoduchsie vziat otca a ist to vybavit
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní