Rover 25 1.4 benzín

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

danoadriantopolcany
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.12.2017 08:05
Zdieľať na Facebook

Rover 25 1.4 benzín

Príspevok od používateľa danoadriantopolcany »

Chcel by som sa spýtať na názor.Mám záujem o kúpu rover 25 1.4 benzín r.v 2004.Aké su to motory či sú to problémové autá alebo naopak.Ďakujem za radu..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na to sa nedá odpovedať.Ak napíšem dobrý ale aj keď napíšem zlý ,nebude to vystihovať podstatu.Sú iné.To znamená že je to anglická škola a aj starý kozák ako ja ide do kolien keď to vidím.Lebo iba angličana môže napadnúť aby skrutka hlavy mala 41 m a dokopy držala nie iba hlavu k bloku,ale aj kluku,čiže hlavu a kluku z ložiskami dokopy ťahá tá istá skrutka.Ako,ono to funguje,ale cca každých 200 tis resp skôr si vypýta tesnenie hlavy.k tesneniu hlavy sa radšej nevyjadrím,lebo si to nikdy nekúpiš.Ak budeš robiť rozvody zistíš,angličan rozvody neustavuje v hornej úvrati,no proste sú tam veci pre ktoré by som konštruktérovi nakakal do dlaní a odrezal od vody.Všetko majú inak,preto ak nemáš v rodine mechanika ktorý premýšla,obíď oblúkom minimálne cez polsko
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

K motoru sa nevyjadrím, nepoznám. Mám momentálne anglána LR Freelander I.,td4 s motorom BMW2,0 diesel. V tom aute je akurát motor ok, celé auto je hore nohami, proste naopak ako Anglicko, kto tam nebol ,nezažil nepochopí. Zlatí nemci, frantíci.
Mal som hafo značiek europa, korea,japan,usa -typov aut,ale Rover asi s určitosťou nie.
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Re: Rover 25 1.4 benzín

Príspevok od používateľa bbystrica »

danoadriantopolcany napísal:Chcel by som sa spýtať na názor.Mám záujem o kúpu rover 25 1.4 benzín r.v 2004.Aké su to motory či sú to problémové autá alebo naopak.Ďakujem za radu..
Podvozkovo uz v serii tvrdy :-) motor ako pisal mhlavaty ... problem tesnenie pod hlavou skoro u kazdeho. Ja som to riesil tak, ze mam v CZ dodavatela a ten mi vyraba plechove. Pri vymene menit aj vodnu pumpu ta tiez sa odporuca rada. Netocit za studena viac ako 2500/3000. Pisem o motore 1.4/76kW. Ceny dielov neviem robil som len par motorov upravoval. Prevodovka slusna ale dlha, teda podla mna Tebe mozno bude vyhovovat, dvojka cez 100km/ hod.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

trucker694 napísal:K motoru sa nevyjadrím, nepoznám. Mám momentálne anglána LR Freelander I.,td4 s motorom BMW2,0 diesel. V tom aute je akurát motor ok, celé auto je hore nohami, proste naopak ako Anglicko, kto tam nebol ,nezažil nepochopí. Zlatí nemci, frantíci.
Mal som hafo značiek europa, korea,japan,usa -typov aut,ale Rover asi s určitosťou nie.

Tak pod toto sa musím podpísať žiaľ aj ja.Po zlúčení z BMW to vidieť na spúste vecí,také to typické bavorácke - ibaže iba formou,prevedenie také nedomyslené bez dômyslu,a všetko tak nejak naopak.Ano...presne tak to je,zlatý nemci to je iná galaxia nie iba voči anglánom,ale ešte viac voči žobožrútom s tým ich bordelom kde len pozrieš
Napísať odpoveď

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní