Dvojzložková plastelína

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Dvojzložková plastelína

Príspevok od používateľa salomen30 »

Zdravím.Podarila sa mi diera do spojlera prahu.Mám iba odlomený kus alebo dieru.Nie sú praskliny alebo pukliny okolo..Myslíte žeby to tento tmel udržal keď mám ten odlomený kus založil by som naspať zatmelil tou plastelinou?
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nedá sa takto povedať nič všeobecne platné, jedine snáď že také tenkostenné výrobky sa nejakou tvarovateľnou hmotou najskôr nedajú plnohodnotne opraviť.
Záleží na tom že na akej báze je tá tvoja dvojzložková plastelína a tiež z čoho a ako je vyrobený ten spojler, či majú k sebe nejakú afinitu alebo to bude len mechanicky vyplnené. Nevieme že kde a ako je to poškodené, pokiaľ je pod tým plastom plech alebo je nejaký tvarovaný výstupok prederavený, tak áno, dieru môžeš vyplniť hocičím, dvojzložkovou plastelínou aj montážnou penou, potom to zabrúsiť, zatmeliť, nalakovať, podľa toho čo to vyžaduje, to na základe tvojej jednoduchej otázky môžeme len veštiť.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V diere sa samotný tmel neudrží, pri brusení vypadne
treba tam naťahať jemné drotiky spraviť niečo ako sitko
a potom zatmeliť , vtedy to bude O.K.
kubco23
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubco23 »

A nebude to jedoduchsie uz vyvarit ? Ci uz plast alebo kov. Zatmelit zarovnat a streknut ? ;-(
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Je to plastový hrubostenný tuningový prah ai 3-4mm.Sitkom nemusím vyplnať ako som povedal založím tak ten povodný odlomený kus.Len som chcel vedieť či to možem spojiť tým tmelom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných