Kúpil som auto v exekúcií. Predajca nespolupracuje

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Podla mna v tejto republike sa uradne dalej nedostanes.Ja na tvojom mieste stym vybehnem na dialnicu mu urobit dalsiu pokutu a nasledne by som auto rozpredal na diely.Neboj sa nikto ta za nic nebude nahanat.Pri poslednom telefonate to cele nahraj a vyzvy ho ze mu vratis auto a nech ti vrati peniaze.Ak nie tak kludne to auto rozpredaj aby sa ti aspon nieco vratilo ztych 930 eur.Bez penazi mu v ziadnom pripade nevracaj auto.Neboj sa on nikde nebude vytahovat vasu kupnopredajnu zmluvu lebo by sa len prezradil ze sa dopustil podvodu.
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

PríspevokZaslal: 05.03.2018 21:33
Ja by som to nevidel tak tragicky,
autom može jazdiť ten, kto ma od neho kľúče.. to je prvá podmienka... Ďalšia je aby bolo zaplatene ZP , aj na byvaleho majiteľa .. to je jedno..

A keďže predavajuci, ktorý je v exekucii sa auta zbavil, tak exekutor ho realne nemože nájsť.. teda jazdi spokojne..a nech Ti pošle velký technický aby si si mohol
časom po znamosti vybaviť STK a EK

samozrejme vyhýbaj sa chlpatým...
Podla mna v tejto republike sa uradne dalej nedostanes.Ja na tvojom mieste stym vybehnem na dialnicu mu urobit dalsiu pokutu a nasledne by som auto rozpredal na diely.Neboj sa nikto ta za nic nebude nahanat.Pri poslednom telefonate to cele nahraj a vyzvy ho ze mu vratis auto a nech ti vrati peniaze.Ak nie tak kludne to auto rozpredaj aby sa ti aspon nieco vratilo ztych 930 eur.Bez penazi mu v ziadnom pripade nevracaj auto.Neboj sa on nikde nebude vytahovat vasu kupnopredajnu zmluvu lebo by sa len prezradil ze sa dopustil podvodu.
To sú mi za rady preboha... Ešte 18 ročnému čo si kúpil prvé auto... S takými radami ho akurát pošlete do ešte väčšieho maléru ako už mladý je. A potom sa čudujeme v akom stave máme republiku...
1. krok by viedol jednoznačne k právnikovi, skoro v každom meste sa nájde niekto, kto poskytuje konzultácie v rámci bezplatnej právnej pomoci. Keď aj nie, tak radšej obetujem pár €.

Pravdepodobný scenár je, že o auto prídeš a náhradu škody si budeš musieť vymáhať v konaní proti bazárnikovi. Pri troche štastia možno niečo dostaneš naspäť.
Nerozumiem autám...
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

tomket11 napísal:
Factor napísal:za auto zaplatiť až keď ho na teba odhlásia
Urcite ked budem predavat auto (cca 100.000€) tak ho bez penazi odhlasim na noveho majitela a typek mi to tam vylozi v cashi. :d :D
To by teda pozerali pri okienku...
Tomket bavíme sa tu o felícií za 1000-ku. Inak ja auto v tej sume nebudem kupovať nikdy, takže to ani nemusím riešiť :41c2:
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tomket11 napísal:
Factor napísal:za auto zaplatiť až keď ho na teba odhlásia
Urcite ked budem predavat auto (cca 100.000€) tak ho bez penazi odhlasim na noveho majitela a typek mi to tam vylozi v cashi. :d :D
To by teda pozerali pri okienku...
no to ano to by vas hned zadrzali.100 000 euro v hotovosti je hned terorista.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Este ta mozno spasi exekucna amnestia co? Ne? Tak nic....
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

seven549 napísal:
tomket11 napísal:
Factor napísal:za auto zaplatiť až keď ho na teba odhlásia
Urcite ked budem predavat auto (cca 100.000€) tak ho bez penazi odhlasim na noveho majitela a typek mi to tam vylozi v cashi. :d :D
To by teda pozerali pri okienku...
no to ano to by vas hned zadrzali.100 000 euro v hotovosti je hned terorista.
Minulý týždeň tu jeden šaškoval rovno s miliónom a pred TV kamerami a nič.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a bol to pravy milion?vyhral to alebo ako k nemu prisiel.to je tiez co sa posudzuje.kto ma tie prachy legalne si moze tak vyskakovat ale nie nejaky predajca jazdeniek pride prepisat auto a vyhodi tam 100 tisic.vies kolko zamlcanych dani je za tym?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Minulý týždeň tu jeden šaškoval rovno s miliónom a pred TV kamerami a nič.[/quote]
Pevne dúfam,že to bolo posledné šaškovanie :40bd:
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ten asi nevedel co robi.take veci sa drzia v tajnosti po celom svete.take prachy sa ani na sk ucet nedavaju.vsetci co maju miliony drzia v zahranicnych bankach.tak funguju aj bohati z celeho sveta prachy sa davaju do danovych rajov.aj svicarsky milionari davaju svoje franky mimo krajinu.napr take monako.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Mohol lebo neboli jeho. Svoje ma vv uplne inej krajine
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zrelý do Bohnic. Major Majsner ho tam dovedie.
fkk
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 06.08.2017 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fkk »

Navrhoval by som vrátiť sa k pôvodnej téme.

@963dusan963 napíš potom keď sa dozvieš ako postupovať v tvojom prípade, alebo ak sa to niekam pohne.
colt.45
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 15.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa colt.45 »

Zdravim. Mozno to tu uz odznelo, ale odkial vies ze auto je v exekucii? Len na zaklade toho, co on povedal? Najprv by som to overil, ci je to vobec pravda.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Trošku mu to osol tupcovi... zopár krát sa prevez po dialnici - nekupuj známku, nejaká tá červená pod kamerou, nech mu pridu nejaké pekné pozdravy domov. lol
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Tie peniaze už nikdy neuvidíš. Ale keďže sa človek pomerne rýchlo vie poučiť z vlastných chýb, tak Ty teraz presne vieš, čo budeš musieť urobiť nabudúce pri kúpe auta, aby Ťa už nikto neoklamal. Držím palce.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných