Mazda 3 MPS - svietenie palubného PC

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lesundakk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.08.2017 19:42
Zdieľať na Facebook

Mazda 3 MPS - svietenie palubného PC

Príspevok od používateľa lesundakk »

Ahojte,

Prosím o pomoc, teraz boli celkom tuhé mrazy tak som vytiahol baterku, dal som ju späť vložil kartu s mapami a odvtedy mi svieti palubný PC na ktorom je: "A program cannot be read. Please consult to a dealer." po chvíľke sa to zmení na prosím čakajte načítavam ale to tam chvíľku je a len to preblikne a zase naskočí to čo som písal, takto sa to opakuje do nekonečna. Chalan od ktorého som auto kupoval mi hovoril že sa to dá jednoducho vyresetovať ale netuším ako...(auto som kupoval už dávnejšie a vtedy som to vôbec neriešil). Najhoršie na tom je že display mi svieti aj keď je auto zamknuté...

Mazda 3 MPS 2010

Všetkým pekne ďakujem za rady.
partizansk
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.03.2018 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa partizansk »

Slot kde sa dávajú karty má malé posuvné "dvierka". Zasunúť kartu, dať pozor aby boli dobré zasunuté "dvierka" a malo by byť po probléme :) Daj vedieť, či pomohlo :)
Giginko1
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 18.10.2011 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Giginko1 »

Mal som rovnaky problem na CX7, len u mna displej zhasol po vypnuti. Niekedy sa to moze stat po dlhsom odpojeni baterky. Riesenie je jednoduche. Treba vybrat a zasunut spat navigacnu kartu. Ak to nejde na prvykrat, tak treba skusat, popripade drzat gps tlacitko na volante. Mozno este skusit inu kartu. Mne to nechcelo nacitat par dni, potom som skusal inu kartu, ani tu nechcelo nacitat a nasledne som tam dal opat svoju a nacitalo. Cize treba len skusat.

Edit: po jazde, ked vytiahnes navigacnu kartu, tak je tepla?
lesundakk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.08.2017 19:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lesundakk »

Díky chlapi, nakoniec som tam skúsil dať nahrádnú kartu orig. mazda a tú mi načítalo ale bez máp... tak som tam hodil naspäť tú pôvodnú a všetko ide ako má :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných