VW Golf V , LPG - cukanie a vyššia spotreba

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

v tomto musim suhlasit, samozrejme, ze jedna vec su subjektivne pocity, ze auto ide lepsie, hladsi chod atd.

lenze aj keby to boli iba pocity (kedze odmerat je to takmer nemozne), tak minimalne na spotrebe sa to odmerat da a ukazalo sa mi to viac krat, ci uz ked som tankoval v zapadnej europe alebo napr. casto tankujem na BP v Polsku

ale zase sme off topic :41c2:

cize marikapu -> sup do normalneho lpg servisu kde ti pozru, ci uz netreba robit aj nejaky servis napr. na vstrekovacoch alebo reduktore a odstranit zavady! ako tu uz spominali, ziadne chyby motora suvisiace s motorom, palivom, emisiami atd. svietit nemaju
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

andy ja som skusal aj tie vysoko oktanovo premiove benziny, rozne zmesi s alkoholom, plyny barzjake a moje auta to proste nezajima, furt idu stejnako lol , ale videl som niekde, ze normalne merali zrychlenie auta pred a po vymene oleja a bol tam rozdiel...ale pokial take cisla neuvidim, tak proste neuverim :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

preto hovorim, ze to moze byt iba subjektivny pocit :) opakovane meranie spotreby ale az take subjektivne byt nemusi :d :D
stagba
Príspevky: 231
Dátum registrácie: 16.01.2014 09:50
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stagba »

ja drahy plyn netrankujem, vlastne netankujem vobec. pritom flagu mam pred branou a eco+ za plotom
ale ked je rec o eco+ si spomeniem na jednu prihodu, raz do roka poverena sluzba pre lpg kona taky lpg seminar, uz je to zopar rokov co sa to konalo na tech.univerz v ziline a prisiel tam zastupca slovnaftu predstavovat ich lpg eco+ , prosim pekne prisiel nejaky menezer okolo patdesiatky s takymi styrmi kosťami, vyzerali ako tie na autosalonoch co postavaju pri autach, dlhonohe, blond brunet vsetci vyvalovali oci. vyzerali ako keby dosli z nejakeho bujareho zuru, chlapik asi 5 minut hovoril ako plyn ma ci leto zima rovnake skupenstvo, basnil o cistote, ked som sa pozrel na tu skupinku vtedy mi blyslo myslou- tak preto ten plyn predavate tak draho :-) :-)
Majo zv spominas, aj ty si tam bol, mal si na vystavke vialle kvapalnu fazu, holllóóó si tu, ozvýýý sa :-) :-) :-)

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní