BMW 116 d DPF/FAP

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ach jaj, nejeden užívateľ by mohol závidieť počet reakcií toľkých dôveryhodných členov. Tri odporúčania na servis si dostal a ešte plačeš, že na osemnástej stránke tvojej témy na verejnom fóre si vymenia názor aj iní ľudia.

Ale sorry za OT
mravec1987
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.10.2008 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravec1987 »

Ospravedlňujem sa cvirovi aj avelmakovi. Klikal som na notifikácie pri ktorých je obrázok správy resp chatu hneď vedľa môjho mena a tam nič nebolo. Až teraz som si všimol kde sú tie súkromné správy. Ešte raz prepáčte, moja chyba.
mravec1987
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.10.2008 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravec1987 »

Zdravím páni
Prepáčte mi, že sa ozývam až tak neskoro ale pokiaľ som sa dostal k oprave a následne z radosti z nej pozabudol som na toto fórum. Myslím si, že podstatou tohto fóra je podeliť sa o problémy a následne o ich riešenia. Môj problém sa vyriešil výmenou EGR ventilu. Chvála Bohu nebol to ani dpf filter ani vstreky ani žiadny iný hrôzostrašný scenár. Oprava stála cca 150e. Touto cestou by som sa veľmi rád poďakoval @cviro123 za skvelý profesionálny prístup a ústretovosť, naozaj ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.
Taktiež ďakujem @avelmak za ochotu pomôcť.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

mravec-nemas zaco.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných