bmw rad 5 vs bmw rad 3

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

súhlas, hnilé BMW = búrané BMW!!! podľa vlastnej skúsenosti. (mal som aj 3ky, 5ky aj 7ky) a ak náhodou hnili, tak len na búraných miestach.

zakladateľovi témy odporúčam 5ku benzín+plyn najlepšie 528i alebo 525i po facelifte. Budeš spokojný :2f93:
Noro320
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 01.02.2011 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Noro320 »

Ja mam E46-320 benzin hrdza to asi nie a ak tak ako pisu chalani,poviem ti pravdu zhanal som ho vise roka poznal som vsetky na autobazare,kolko krat bol pridany a ako spustal z ceny no a mal som aj kriteria,ziadny tuning,interier a farba.Mozno sa to zda blbe ale nechcel som aby som po case od neho otacal hlavu a nadaval si ze debil preco si ho kupoval.Ked chces BMW tak si prebehni bmwforum a trocha sa oboznamis co a ako a naco si mas davat pozor no asi za 4 000e toho mac nekupis ked tak nejaku rakovinu a nezabudaj na naklady po kupe,olej 6l a ine veci.BMW je super auto ked najdes pekny kusok tie 6valce su uzasne,krasny zvuk od motora a ak najdes 2,8 tak to bi bol iny level len ich je malo.
Mejdz
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 25.10.2010 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mejdz »

Noro320 napísal:Ja mam E46-320 benzin hrdza to asi nie a ak tak ako pisu chalani,poviem ti pravdu zhanal som ho vise roka poznal som vsetky na autobazare,kolko krat bol pridany a ako spustal z ceny no a mal som aj kriteria,ziadny tuning,interier a farba.Mozno sa to zda blbe ale nechcel som aby som po case od neho otacal hlavu a nadaval si ze de*** preco si ho kupoval.Ked chces BMW tak si prebehni bmwforum a trocha sa oboznamis co a ako a naco si mas davat pozor no asi za 4 000e toho mac nekupis ked tak nejaku rakovinu a nezabudaj na naklady po kupe,olej 6l a ine veci.BMW je super auto ked najdes pekny kusok tie 6valce su uzasne,krasny zvuk od motora a ak najdes 2,8 tak to bi bol iny level len ich je malo.
Ako vravi noro320 5ka je vacsia nieje to taky sport jak3ka ale zase je pohodlnejsia a vzadu je o moc vacej miesta ako v 3ke.
ked chces benzin jedine 528i alebo 530i ja mam 528i a som spokojny spotreba tak akurat tah to ma a su to asi najlepsie benziny 520i ma velku spotrebu a je to lenive 525i alebo 528i ti bude stacit ale zase 530i po FCL su neskutocne motory.
BMW je BMW ked to kupis za lacny peniaz vrati sa ti to najlepsie je po FCL ale hlavne nekupuj za lacne peniaze lebo do toho vrazis este raz tolko minimalne v ten rok. a z dislov jedine ak 3ku tak 320d ale po FCL alebo 330d to je najlepsia volba a pri 5ke ked disel tak 520d ee fuj jedine 525d najlepsie na spotreba/vykon alebo 530d trosky vyssie je spotreba ale zato vynikajuci motor len bacha na vstreky.
Jardex
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 08.05.2011 01:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jardex »

Ci 3 alebo 5 zalezi na tebe. Vsetko je len o vyzore a sposobe na aky to chces.

Ak sa chces vozit vacsinou sam a sportovejsie , siahol by som osobne po E36 E46. AK chces vozit obcas kamosov, rodinu a jazdit kludnejsie o nieco pohodlnejsie volil bz som E39.

Motory ktore by som ti odporucal:

- E46 320d ( dobra spotreba a tah)
- E39 530d ( dobra spotreba a tah, spolahlivost neviem)
- E46 330i ( vyssia spotreba ak tomu slapes ale tah a vykon perfekt)
- E39 540i ( ako pri 330i) a este naviac V8 a zvuk !
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

od BMW jednoznačne 3.0d ale od roku výroby 2004 predsa len tie 99-00 sú už stareny lol
tony2580
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.07.2013 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tony2580 »

Zdravím chlapi,

rád by som sa poradil, chcem kúpiť BMW rad 5 combi, od roku 2006 vyššie. Na čo si dávať pozor? DPF filtre na diesloch, turbá, vstreky? Ako zistiť v akom stave sú tieto veci?

Mal som vždy naftu, pretože hľadím na spotrebu, zasa tie filtre, turbá a ostatné veci, sú veľmi drahé záležitosti?

Aké neduhy majú benzínové motory? Čo tak čítam vaše príspevky, tak ma to ťahá k benzínu, spotrebu do 10l v meste prežijem.

Viem, že je to komplexná téma a nedá sa obsiahnuť takto v krátkosti, rád budem však za každú radu.
secian
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 10.02.2017 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa secian »

pri tomto aute by som šiel radšej do dieslaku

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných