Autokamera-kúpa poraďte

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

cantor93 napísal:mne osobne tam asi netreba mat aj navigaciu, na to pouzivam mobil v tom som nauceny robit a mam ho aj sparovany s radiom takze vsetko ovladam z neho, preto chcem skor len kameru a idealne z wifi nech aj to ovladam cez mobil
mám pár navi stiahnutých aj v mobile no origo navi je origo navi. + cez apku v mobile vieč videá upravovať, strihať a čo je pre mňa dôležité, hlasom zadávať ciel. Alebo si jednoducho doma v mobile navolím trasu a keď prídem do auta už to len odošlem. Navi vie prijímať zobraziť sms, emaily, mesenger... ktoré prídu do mobilu a náhľad stačí na to aby som vedel či prišlo niečo doležité, alebo to počká. + je samozrejmosť zadná kamera. + upozornenie na opustenie pruhu, vzdialenosť od auta pred, zápchy, v hmle upozorňuje na zákruty, ak sa v kolóne začítaš do mobilu upozorní aj sa kolóna pohne (blbosť, ale vieš ako často poteší?) a je toho viac praktického. Navi dnes už nie je len navi.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

gnagy napísal:Akosi ma obišla informácia, že existujú už aj kamery spojené s navigáciami, týmto ďakujem Aconovi za jeho príspevok ;-)

...
Za málo. Oni tie navi dnes dokážu ovela viac. Viď príspevok vyššie
cantor93
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 08.02.2018 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cantor93 »

no neviem ale vsetko co si pisal dokaze navigacia v mobile bez externej navigacie, preto nechapem preco by som mal teraz kupovat navigaciu, ked mam lepsie kupit poriadnu autokameru a sparovat ju s mobilom a vsetko ovladat cez mobil, to mi osobne pride jednoduchsie
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ja netvrdím, že každý to má spraviť ako ja. Mne to najviac vyhovuje takto, podelil som sa so skúsenosťami a vo finále si každý spraví ako sám chce. A tak je to v poriadku. Mne len príde zbytočné vlastniť 2 zariadenia, keď to vie jedno. No niekomu to práve vyhovuje
cantor93
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 08.02.2018 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cantor93 »

No jasne ved kazdy spravi ak ouzna za vhodne, ja som nakoniec obral tu ddpaiku.

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných