Audi A4 B6 1.9 tdi , 96 kW , 6kvalt r.v.2003

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan - slovák už z princípu nemôže dobre kúpiť , lebo vždy pozerá naokolo čo si kto o ňom bude myslieť. Lebo slovák chce striedať autá ako ponožky a najlepšie také čo ho opticky posúvajú o triedu vyššie. :40bd: :40bd: Tých pár ludí čo má dobré tak ich nemení a ani nevypisuje na tomto pokeci. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marek165
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 12.10.2007 11:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek165 »

Otázka ani neznie že či kúpiť ako si napísal niečo novšie za 2500,- ale auto akej kategórie? Chlapi ti tu dobre radia a ak nie si sám mechanik alebo nemáš pasiu vo vrtani sa v autach tak s takým rozpočtom sa pozeraj po čo najjednoduchsom,konstrukcne primitivnom aute. Vždy,zdôrazňujem vždy musíš byť pripravený že sa ti pokazí ta najdrahšia vec a väčšinou ju v tesnom slede nasleduje ďalšia a ďalšia. Odznelo to tisic krát a ešte asi odznie, nemôžeš dopustiť byť otrokom vlastného auta. Jedna vec je údržba, servis a menenie spotrebaku a druha je zistit ze mam doma jamu na peniaze...a nemam ju cim zasypat.
kosto631
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.09.2015 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kosto631 »

za cenu 1500eur si kúpiš lepší horský bicykel alebo starý vydojený šunt hodný akurát do kovošrotu
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

@kosto631 bicykel práveže už mám

@lacikalaslo no našiel som r.v. 03 cena taká a vo vysokej vybave no :D dam este 1k a bude to zrenovovane a nema to dpf ani comonrail

@marek165 no chcem kombi lebo aj v terajšom aute vozím bicykle, veci
atd.. tak pasivne sa tomu venujem aj v rodine mame mechanika čiže o to pokoj

@oco13 nepozeram naokolo nedal som si ze musi to byt audi ale tak naskytla sa tá ponuka tak preto

asi teda zalozim temu ohladom kupy auta dam tam tie ktore som nasiel a mozeme vyberat pripadne navrhnete ine
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Mňa by zaujímalo, aký má názor Tvoj rodinný mechanik ohľadne kúpy auta - aké by on doporučoval? :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Prečo beriete chlapcovi ilúzie, veď on potrebuje počuť, ten motor namber van, audi super kára, smelo do toho. Veľmi potešíš predávajúceho. Auto ako lusk, spotreba 3,75 " bez investície, nekonečne dobré, ber, aby ťa niekto nepredbehol. Aj kilometre na ten vek úplne kůl, veď to máš omaknute, ta ňé? :4012:
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

@gnagy to ani nechceš počuť :d :D keďže by s tým mal plno zbytočnej roboty

@trucker694 hej a kde som písal že to musí byť zrovna audi .. :zg282:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak chceš voziť bicykel, lyže , surf tak ideal je Fiat Multipla. lol
Ale ako napísal Milan je dopredu jasné že vyberieš zle. Prečo? pretože ak by si vedel vyberať , tak nemusíš meniť svoje súčasné auto. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

lilipo napísal: ide mi o to či kúpiť také auto za 1500eur ako ste spomínali alebo pozerať po niečom novšom za 2500
Ideš na to zle. Skús popozerať autá staršie za tú vyššiu sumu, tie budú v trošku inom stave. Hlavne hľadaj kupované ako nové na Slovensku - serv. históriu si dohľadáš ľahšie.

A4 r.v. 2003 za 1500... Za tú cenu sa dajú nájsť krásne autá, dokonca aj lacnejšie, ale musíš zľaviť zo svojich požiadaviek.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Načo vymýšľať vymyslené. Škoda Octavia I combi. Nech rodinny mechanik vyberie slušnú a zrenovuje.

P. Hlavaty, 3500-4000€ rozpočet bude stačiť na 50 000km bez starosti?
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Kazimir - na to stačí aj suma niekoľko násobne nižšia. Oco13 by Ti vedel rozprávať :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Až na niektoré "perličkové" motory nezvykne rozpočet ktorý si zoberie taká práca ktorá vráti motor do hry zobrať viac než tisícku,a to sú už pomerne velké rozsahy a garantujú najmenej tých 200 tis km bez starostí.Investície do motora sa desivo líšia,niekde sa za pár korún dá motor úplne obnoviť,niekde ten rok nebudú Vianoce.Treba vychádzať z konkrétneho auta a konkrétneho motora.
kazimír...pre víziu 50 tis km sa neoplatí na motor pozrieť,nie ešte s ním robiť.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ja to myslim, len tak, ze ked potrebuje nenarocne kombi co z neho nestiahne aj gate, Tak nech si zozenie oktávku 1 a dá ju dokopy. 50000km je pre viziu renovacie motora málo chápem. Ale radsej byt pesimista a potom sa radovat ako ocakavat zazraky. Podla mna ked obide s investiciou 4-5 tisic(dokopy) za 50000km tak je to uz fajn realisticky vysledok a nemusi si clovek buchat hlavu, ze ho autiak stiahol aj z nohavic. Lebo ked si to prepocita aj s palivom a vyjde ho to pod 20 centov na kilometer, tak si fakt nemusi hlavu buchat o stenu, lebo sa vozil za cenu takmer ako keby jazdil autobusom. Kedy chcel a kam chcel s usetrenym casom, takze este vo vysledku lacnejsie ako ten autobus.

To je to co zaujima mna. Az vtedy zacinam mat ten autiak rád. A nie to, ci su to styri krúzky, skodovka alebo nieco ine.

Gnagy, je mi jasne, ze oco13 to ma inak :D tam by som sa necudoval ze on ako plynar ma tie cisla na km dokonca v pluse. Lebo bud spravi spolujazdu, alebo nakoniec premeni ten vehikel na traktorcek. Ale bavime sa o priemernych ludoch dnesnej doby.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Téma okolo toho čo je výhodnejšie,či (príklad) kúpiť za 2 tis plus dať do krásneho stavu plus 2 tisíc,teda vlastne investovať 4 tis ?!
Alebo kúpiť za tie 4 tisícky akoby top stav deklarovaný majiteľom ?!
To sú uvahy ktoré sa dajú vyriešiť jedine tu
https://images.google.cz/imgres?imgurl= ... h%2Fx%2Fim

Každý jeden prípad je iná legenda,vzorec majúci sto neznámych pretože to je otázka položená ráno,a odpoveď na ňu bude večer.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní