Seat Altea - prepojenie mobilu s autom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vladek
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 29.01.2017 19:46
Zdieľať na Facebook

Seat Altea - prepojenie mobilu s autom

Príspevok od používateľa vladek »

zdravim, mam alteu xl, rocnik 2011. na volante je ovladanie na telefon, tak isto aj v radiu cez menu je moznost nastavit bluetooth audio - on, ale aj napriek tomu mi nechce sparovat mobil s autom / resp. s radiom ? je mozne, ze to nie je mozne? telefon som nastavail, aby bol vidideny pre blizke zariadenia. aj napriek tomu , ze je moznost nastavit radio na bluetooth on, je mozne, ze nema bluetooth modul a nepojde to sparovat ? dakujem za info
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

nie je blutut ako blutut...

aj tato vymoženosť funguje na viacerych frekvenciach a je možné,že z tohto dovodu, sa nejdu sparovať,hlavne ke maš najnovší alebo drahší mobil,alebo naopak starší mobil
vladek
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 29.01.2017 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladek »

no skusal som aj samsung galaxy s6 edge, ale aj samsung galaxy II. ani jeden nenasiel auto :-(
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

Tak potom tam nemas bluetooth jednotku, si prvym majitelom? Neviem ako na altei ale na octavii II je bluetooth jednotka pod spolujazdcovym sedadlom.
hrascho
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 17.05.2005 08:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrascho »

Ak tam nemas MaxiDot Bluetooth tam nie je. Na volante mali znak mobilu vsetky, ale realne Bluetooth len s MaxiDotom. Bluetooth audio je pre hudbu z telefonu cez Bluetooth, nie pre mobil handsfree, preto tam mas napisane to audio.
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

bananas napísal:Zdravím,

treba popozerať pod spolujazdcovým sedadlom po takej plastovo-polystyrénovej krabičke /bt modul/, ak nie je, tak sa nedá pripojiť. Tlačítko na volante pre bluetooth mali takmer všetky seaty altea, leon po fl. s multifunkčným volantom, ale nie všetky aj reálne bt mali. Akurát mi je záhadou, prečo rádio ukazuje bt audio, keď by to tam nebolo. Skús zistiť a napíš. :300f:
Mozno tam aj bolo len niekto ho vybral kto vie pokial to clovek nevidi, ak by pod tym plastom/polystyrenom nasiel len odpojeny kablik ta uz bude vediet preco to nejde
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Altea - prepojenie mobilu s autom

Príspevok od používateľa seven549 »

vladek napísal: je moznost nastavit radio na bluetooth on, je mozne, ze nema bluetooth modul a nepojde to sparovat ? dakujem za info
v knihe od auta presnejsie od radia pise ze co to dokaze ten bluethooth.
vladek
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 29.01.2017 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladek »

pozeral som na to. nasiel som tam nieco take:

https://ulozto.sk/tam/_mxEqHnFs7eV4

neviem ci to je ono.
ten MAXIDOT nemam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných