Kia Sportage 2012 - zadne svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matocihi
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 03.11.2010 15:52
Zdieľať na Facebook

Kia Sportage 2012 - zadne svetla

Príspevok od používateľa matocihi »

Ahojte vie niekto povedat preco nesvieta zadne svetla na kufri pri zapnutich stretavackach.ci vobec maju svietit.totisto som nenasiel ziadne kable len na spiatocku.da sa to nejako vyriesit aby to svietilo jako pri modeloch 2014.jedna sa o kiu sportage 2012 dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

KIA forum ? by som skúsil prešmejdiť ja.
harley111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2011 13:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa harley111 »

Z výroby to nesvieti,robil som to,treba tam navrtať diery pod určitým uhlom,dve do každého svetla a vložiť tam objímky zo žiarovkami 5 W.Mám tie svetlá ale komplet.
matocihi
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 03.11.2010 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matocihi »

Aha tak som si aj myslel lebo som tam mevidel okrem spiatocky ziadne kable.a kabelas sa tam misi dotiahnut?a mas take svetla spravene na predaj?kolko by to vyslo€€€
harley111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2011 13:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa harley111 »

Mám komplet všetky zadne svetlá,neviem či by si to chcel.Samozrejme kábel tam treba dotiahnúť.Príď sa na to pozrieť ak chceš.Som z PU.
bildok
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 28.08.2010 14:01
Zdieľať na Facebook

Zadbe svetla kia sportage SL

Príspevok od používateľa bildok »

Zdravim pani harley prosim vedel by si mi poslat foto ako vyzeraju tie svetla ked svietis v tme?Popripade foto ako si potiahol kable objimky ake si dal?A kedze sa otvara ten kufor to musela byt zaujimava cesta od vsetiel ci?
Pisem lebi tiez by ma zaujimalo preco korejcania nedali ziarovky prajve aj tam....Daju sa kuput zadne led svetla ale ako je to tam poprepajane to ani srnka netusi.....ci tam treba tiez dotiahnut alebo staci pripojit na konektor....
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní