Skoda Roomster 2010 , 1.6 tdi , 66kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Petovw
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:41
Zdieľať na Facebook

Skoda Roomster 2010 , 1.6 tdi , 66kw

Príspevok od používateľa Petovw »

Ma te niekto skusenosti s opravou zadneho stieraca nejde do neho stava poistku som kontroloval tam ide vsetko ok pozeral som ci niesu kable polamane na piatych dverach tam niesu aspon to nevydno budem vdacny za kazdu radu
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

Nejde šťava čiže 12V do konektora stierača ?
Polámané káble sú pre Roomstra klasika .To že ich nevidno neznamená že nie sú naozaj polámané . Káble sa nepozerajú ale merajú .
A ako vieš že stierač je OK? Je tam aj okrem motorčeka elektronika a tá nemusí byť OK :3020: .

Odpoj konektor na stierači a zmeraj napájanie na konektore .
A nezabudni na polohu kľúčka .
Petovw
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:41
Zdieľať na Facebook

Skoda Roomster 2010 1.6 tdi 66kw

Príspevok od používateľa Petovw »

Skusal som vymenit komplet z druheho auta tam fungoval tak som aj kupil dalsi novy kus komplet a nejde kable som nepremeriaval lebo nevyzeraju byt poskodene ale premeram asi nic ine neostava len zistit ktory je polamany
slavoSV
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08.10.2011 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slavoSV »

Zdravím, ak otvoríte kufor tak na ľavej strane na D stĺpiku pod plastovým tapacirom, nad platom je schovaný káblový zväzok, skúsil by som to tam skontrolovať. Nám na roomstri nesvietilo osvetlenie EC v zadu a problém bol práve tam. Podrobnosti neviem, riešil to servis Škoda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných