Fiat Bravo II - kúrenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tuttiii
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 27.04.2009 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuttiii »

No to je pravda, je to dosť nepravdepodobné ale stať sa mohlo všeličo ... ja som šťastný že to mám konečne z krku a to auto je konečne v poriadku ... klop klop ... mohlo by teraz aspoň rok pojazdiť a nepýtať žiadne opravy lol
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

bodajby :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Lubomirek
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.02.2006 15:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubomirek »

Chalani mam ten isty problem :( Nasiel som si pri nohe dolu pod plynom taku bielu plastovu kladku ulomenu.. Neviete kde viem objednat alebo zohnat len tu plastovu bielu kladku? Nasiel som iba cele sety aj s motorcekom.. DAKUJEM za rady.
Dominik-L
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.10.2008 21:25
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Bravo II - kúrenie

Príspevok od používateľa Dominik-L »

Ahojte.

Dostalo sa mi do ruky Bravo 2008 s Climatronikom, (nefúkalo na okno a nemiešalo na strane šoféra) opravil som serva a klapky už chodia. Ale sa mi nezdá klapka na predne okno . Keď ma fúkať na iba čelne okno tak nefúka nikde. Keď ma fúkať iba na nohy, tak ide aj na čelné okno. Pozeral som nastavenia klapiek cez diagnostiku a pekne chodia 0 až 100%. Ale neviem ako ma byť otvorená a ako zatvorená. Keď ma klapka 0 alebo 100% tak nefúka na sklo a keď ma 50% tak fúka. Je to super, ale problém je že tuto hodnotu tam nastaví elektronika iba keď je fúkanie na nohy. Je to nejaké divné. Myslel som že je zle nastavená poloha klapky voči servu, ale inak sa to nedá nastaviť a klapka pekne chodí od jednej krajnej polohy k druhej. Neviete niekto aké hodnoty klapiek majú byť na funkčnom kúrení pri polohe iba na okno ?

Vďaka

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných