poradte audi a6 2.5tdi 110kw rv 2000

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miro1886
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 18.02.2015 16:53
Zdieľať na Facebook

poradte audi a6 2.5tdi 110kw rv 2000

Príspevok od používateľa miro1886 »

potrebujem poradit chcem kupit audi a6 2.5tdi 110kw rv 2000 naj.260.tis km bola meneana naprava capi stab.kotuce atd je to dobra kupa alebo ani nemam kupovat
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Kolega, snáď sranduješ? V sobotu večer, prišiel si z karčmy? Pozri si archív, nemusíš tu znovu búriť fórum
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V podstate podľa toho aká je garancia km.Ak sú pravé tak tak máš k dobru nejaký čas kým príde na riešenie hydrauliky rozvodov,hydroštely,vahadielka vačkovice (podľa stavu) a logicky rozvody a vonkajší pohon drážkovým remeňom.Je to spústa dielov a cca padne na to 2000 e,. a počíta sa s tým,že všetko ostatné je plne ok,tj aj turbína aj vstreky aj VP čerpadlo.Ak istotu nemáš ani na blízko nechoď,oni nie sú lacnučké len tak pre nič za nič.Akonáhle ja tam plus automat,tak sa si problémy zadupľuješ,tak nech ťa nenapadne kupovať bez dobrého diagnostika.
A ešte z jedným pokojne rátaj,nebude jednoduché nájsť dielňu ktorá sa motora ujme,pamätám si čo hovorili majiteľia ktorým som motor robil.celé mesiace nechceli ani počuť nikde o tom že sa toho chytia.
miro1886
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 18.02.2015 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro1886 »

A čo spotreba ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Motor po hydraulike kde sa robilo všetko aj vstreky behal medzi 5,5-6,5 lt,záleží veľa od množstva mestskej premávky a skúsenosti vodiča
miro1886
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 18.02.2015 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro1886 »

Ako zistím že či už bola robená hydraulika
Naposledy upravil/-a miro1886 v 17.02.2018 21:55, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Spýtaj sa majiteľa,pozri záznamy v serviske,to nie sú malé veci ktoré si majiteľ nepamätá
miro1886
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 18.02.2015 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro1886 »

A čo mám robiť ak náhodou nemá servisnú knižku na dignostike sa to dá zistiť?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Len obmedzene ak už je stav v štádiu, že sa prejavuje v korekciách vstrekových dávok,príp už počuť cvakanie z vršku hláv.
Zažil som motor ktorý prišiel po svojich a mal už kopec polámaných vahadielok dole v olejovej vani.Vtedy som tu tú tému sem dával aj z fotkami,preto pozor na motor z kilometrami.On parádne jazdí až jednu peknú chvíľu ľahne jedno vahadielka na bok a už to ide.lebo gazda nemenil hydroštely a mäkký dovolí aby vahadielka lahli na bok,ibaže ich väčšinov poláme aj na tri kusy.Ak sa zasekne niektorý zastaví vačku a je po motore.To je dielo jednej sekundy a bez vážnejšieho varovania.
miro1886
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 18.02.2015 16:53
Zdieľať na Facebook

Mhlavati

Príspevok od používateľa miro1886 »

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Rozmýšlaj logicky ak hydraulika a to ostatné stojí cca 2000eur , tak asi ju nedával robiť na aute ktoré predáva za 1700. lol Bože decká ako vôbec rozmýšlate???? Už ked si len prečítam v názve 2.5 TDI tak utekám.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Nie som automechanik ale kúpiť si konkrétne toto auto o ktorom sa tu popísalo kvantum... aj môj kamarát ktorý je automechanik a vlastnil ho sa vyjadril že...v skratke celé zle a zbavil sa pod cenu lebo do neho naliat kopec prachov lebo ...AUDI...Ak si to ešte nekúpil pouvažuj a usetris ...prachy a nervy istotne...hore máš názor mechanika ktorý stojí za prečítanie a zváženie. ...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Skutočne...tu ísť iba do istoty,preto zisťovať čo sa len dá.Je to dovoz,takže história a kilometre môže byť úplne iná než sa proklamuje.Nech ani ženské meno nemýli,teraz je to in,na ženské mená predávajú mnohý dovozcovia.Tu ozaj platí...dva razy meraj a raz strihaj.Ak je auto v dobrom stave je s tým radosť jazdiť,logicky,to nikdy nebolo lacné auto,a nie je ani teraz.Nech nemýli tá kúpna cena,je to drahé auto
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

No prosím - 18 ročné auto a 260 000 km. Už len to by malo biť do oka, že to údajne jazdilo 14 000 km ročne. To Yaris v meste nabehá viac a nie auto, ktoré nové stálo okolo dvoch miliónov korún - cena troch 3izb. bytov v Bratislave v tých časoch. Nie tak dávno som dával sem link na 2.5 TDi s 990 000 km v Dánsku. To auto vyzeralo 5x lepšie, ako táto Audina. Nechcem Ťa odrádzať, ale... Vábne to teda nevyzerá. Aby si si nekúpil namiesto auta problémy.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to uz si kupi len bez penazi na machrovinu nevedomec, to uz nikto na poriadok nebude davat-neperspektivne, nepredajne auto - na dojazd - rovna cesta do srotu jak sa zastavi...cize zakial sa hybe - je dobre :-)

o tom jake bolo nove neni rec, onakvejsie kary sa rozpadli a az na par vynimiek to kazdu jednu caka, relax, az totok akceptujes ber ho ! mozno jedina manazerska kara v tvojom zivote, mozes si predstavovat kto tam prdel do sedacky noveho jak sa mal a ty mozno nejaku tu molekulu este vstrebes :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných