Fiat Freemont automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Fiat Freemont automat

Príspevok od používateľa rudy202 »

Zdravim mam dodge journey 2010 103 kw 6 stupnovy automat najazdene 120tis. Podla mojich zisteni ak sa nemylim ma toto auto rovnaku.prevodovku ako fiat freemont. Mam nasledovny problem. Pri zaradeni R alebo D kedy necham auto same ist cize nemam nohu na plyne tak auto sa vyrazne trasie. Mate a tym niekto skusenost?. Prva vec ktora sa mi dostala do usi je ze to bude hydromenic.
rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudy202 »

Zatial dakujem za nejaku reakciu. Auto sa inak sprava normalne az vcera som zistil ze to blbne kedze hned po zaradeni pridavam rychlost tak som to nejak nepostrehol. Este sa chcem spitat idem menit olej v automate a potreboval by som poradit kde by som nasiel filter do prevodovky teda kde by sa dal kupit nejaku stranku a ci vlastne ide rovnaky aj do freemontu aj do dodge ak by ste niekto vedel.
rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudy202 »

Auto nema tazne takze nic netaham. Olej meneny naposledy pred 30tis km povodnym majitelom.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

lakinooo napísal:Kolega mal nieco podobne a mal prasknuty zotrvacnik. Inak freemont ma myslim pevny zotrvacnik, dodge odpruzeny.
No ale dvojhmotový zotrvačník bude hádam pri mechanickej prevodovke, nie automate s hydromeničom ?
A zase všetky problémy s automatom hádzať prioritne na neskoršiu výmenu oleja v prevodovke mi pripadá silne prehnané. Myslím že význam častej výmeny sa preceňuje, hlavne u niektorých borcov na tomto fóre.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných