Štatistika dopravných priestupkov

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Štatistika dopravných priestupkov

Príspevok od používateľa misoV50 »

Dobrý deň, ako to je prosím so zaznamanávaním priestupkov? Niečo sa mi marí, že policajti kedysi strašili tým, že za tri priestupky je zobratie vodičáku.

Mňa po dlhšej dobe namerali, nič vážne, len som si na to spomenul, lebo nikde sa moc o tom nepíše, ako to presne funguje a či to ešte platí.
rybol
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.02.2017 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rybol »

okrem pokuty si dostal od nich este nejaky pozdrav domov?
draik
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 19.03.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Re: Štatistika dopravných priestupkov

Príspevok od používateľa draik »

Musí ísť o tri tzv. závažné priestupky s pokutami aspoň 60 eur/priestupok v priebehu jedného roka. Rýchlosť medzi závažné priestupky už nejaký ten čas nepatrí.
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Diky. Namerali mi 69 v obci a dali mi (iba) 20 EUR pokutu.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Keď by si v Dánsku povedal kamarátom, že ti namerali 69 v obci, tak už žiadnych kamarátov nemáš... Pokiaľ nie si Arab.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo - mne namerali 77 , podstatné je ako a kde - o pol dvanástej v noci na neosvetlenom úseku pri družstve. Prvé domy sú o 150m ďalej. lol Takže je meranie a meranie. Navyše rakušani mi za rovnaké prekročenie rýchlosti poslali 60eur a slováci 200 - nech žije slovakistan - normálne tomuto štátu prajem aby ho prevalcovali moslimskí imigranti. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Slovensko nikdy neprevalcujú. Ale môže sa stať, že o takých 20 rokov budú škandinávci migrovať do Východnej Európy práve kvôli "kultúrnemu obohateniu" v ich rodných krajinách.

A čo sa týka tých pokút - práve kvôli tomu nechápem, ako je možné, že na Slovensku to vyzerá na cestách ako v džungli, napriek policajtom na každom kroku, radarom, vysokým pokutám...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo : sice to sem nepatrí ale vysvetlím - moslimovia europu (celú) jednoducho "prerodia". Po druhej svetovej vojne bol pomer srbov a albancov 10:2 , ale kým srbi mali jedno dve deti tak albánci 8 až 12. Výsledok bol vidieť v občianskej vojne ,kde potom robili poriadok amíci. Toto realne čaká europu a žiadna amerika ju nebude zachraňovať. Hlavne preto lebo si to zaslúži.
Slovensko by sa malo dopravou prirovnávať k Turecku a nie k europe. Ak by policajný bič nebol bolo by viac pokrčených plechov, ale menej mrtvych. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

lakinooo napísal:Prekrocenie o 19 je dost.

Teraz neviem co sa chvalis, alebo stazujes.
No ja som vedel, za sa najdu taki, co tu budu moralizovat. Ani sa nechvalim, ani nestazujem.

Jednoducho stalo sa to, co sa v Liptovskej osade na tej dlhej, sirokej rovinke casto nestava. Predo mnou ziadne auto, oproti ziadne auto, ziadni ludia v dohlade. V takomto pripade mozog sofera s praxou cca 1,3mil km bez nehody prepne to automatickeho rezimu, ak sa clovek zamysli. Ak by sa tam pohybovali nejaki ludia alebo auta, tak by to uplne automaticky ovplyvnilo mohu nohu na plyne do minusu, samozrejme.

Bolo to takmer komicke. Odrazu som sa zbadal, ze na tachometri takmer 80 (realne 74?) Hned som dal nohu z plynu uplne do brzdenia a hned tam bolo 55 (realne 50) No ale prave v tom momente vidim policajta, ako vstupuje do cesty...:b:

Ale policajt bol slusny. Vravi: Zastavili sme vas, lebo sme vam namerali 69. Ja vravim: No asi mate pravdu, zamyslel som sa. On: No ale na tom nic nie je zle, to sa stava. Zaplatite pokutu a je to vyvabene... :zga27:

Teraz uz vidim dost pokrok v pristupe policajtov. Kedysi vas namerali 52 na vyjazde z mesta a zacali tie blbe reci: "Viete, ze te mohli zrazit dieta, mozeme vam zadrzat VP, spravne konanie, a pod." "Alebo na mieste 500 EUR pokuta". Snazili sa vas tak vystrasit, aby ste im strcili stovku do vacku a nechceli blok s tym, ze ste happy, ako ste dobre obisli. Ake ste im nestrcili do vacku, zacali kontrolovat kazdy jeden obvaz v lekarnicke a pod.

Dnes uz ich nejako kontroluju, ci vykazuju cinnost, a to je asi dobre. Je to teraz taka hra, ale pomerne ferova. Nikomu tu nejde o bezpecnost premavky, ani to nikto nepredtsiera. Ide o peniaze. Jeden meria a ak ten druhy je ochotny platit, vsetko ide hladko, bez dristov a dokonca v sulade so zakonom, bez korupcie. Podla mna, velky posun vpred.
secian
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 10.02.2017 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa secian »

povedal by som, že si mal možno len šťastie na normálneho policajta, ktorý sa nepotrebuje nad nikým vyvršovať. nepoviem, možno nastala doba, kedy sa možno aj ich chovanie trocha posunulo inam
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných