Kúpa auta do 2000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja by som sa vobec nebal kupiť auto z Á-čka :4012:

Len je treba si uvedomiť, že v A-čku sa kupuje auto, tak ako stoji a leží, a žiadnú záruku na technický stav nedávajú.

Čo sa týka financovania použivajú system Quatro napriklad.
a každý kto sa do toho trochu vyzná,tak vie,že to nie je pre klinta velmi výhodný sposob požičky /20 % RPMN/

Teda auto z A-čka ANO , ale dobre preveriť !!!

A čo sa týka rečí, že nenavidený bazár..tak su to len reči..
Jednoducho tieto reči vznikli z toho,že niekto im predal nejaký šerbel, z ktorého nevedel zmotať čiselko na odometri, oni ho dali zmotať a potom vystavili to auto na pľaci ako leštenku po dochodcovi.. :40bd:
Ale zase 98 % aut maju v poriadku...
Ďalšia znama vec je , že pri výkupe sa snažia maxx. o*ebať predavajuceho a nikdy mu nevyplatia takú cenu aku požaduje.
Ale niet sa čo čudovať A-čko je medzinarodná firma, ktorá robí tvrdý biznis a jednoducho musia isť po peniazoch a o-ebavať ľudí v zaujme dobreho ekonomického výsledku lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na áčka som nič dobré tiež nepočul,ale nikdy mi nestálo zato pátrať v čom je problém.Ja som s nimi do kontaktu prišiel a to ani nie hoc akého pretože môj úkol bol nájsť tam problém.Napriek tomu boli max ústretový a jednanie vrcholne profesionálne.No ako potvora,všetko čo moji klienti kúpili boli autá ktoré robili radosť a ja som nemusel sklánať hlavu pri stretnutí od hanby že som dal zlé doporučenie.V Prahe dokonca sme dostali telefonna majiteľa lebo sme mali otázku prečo sú piate dvere striekané,čo bolo mimo logiku kedže auto inak perfektný stav.
Napriek všetkému,či sú to áčka alebo nie,nikdy v živote by som auto (väčšinou diesel) nikdy nekúpil bez "áno" od dobrého diagnostika,ani u nich.Je to prísne obchodná vec,žiadna láska,všetko sa preveruje.Dôvera je krásna vec,ale v obchode neexistuje,a najviac sa treba mať na pozore pri kúpe od kamarátov a rodiny,ideálne to nikdy nerobiť,tam sú oklamania úplne najhlúpejšie.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

A to je práve tá smutná vizitka, že čo už to môže byť za charakter, keď aj vlastnú rodinu oklame.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Kukni na moj Civic.
Presne to co potrebujes.
....novy kupec neobanuje:

https://auto.bazos.sk/inzerat/82414038/ ... 16i-ES.php
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

Hondar máš SS...


Pozeral som si nejaké zachovalejšie auta a som zvedavý čo mi na ne poviete...

Prípadne čo hovoríte tuna na kolegovu Hondu :)

// niekto mi zmazal linky na tie auta ... :342a:

Kód: Vybrať všetko

https://www.autobazar.eu/fiat-punto-12-classic-id11008496.html

Kód: Vybrať všetko

https://www.autobazar.eu/citroen-c3-11-pack-in-attractive-abs-id11073526.html

Kód: Vybrať všetko

https://www.aaaauto.sk/sk/peugeot-206/car.html?id=202453097#palivo=1&pmax=2500&kmmax=100000&transmission=M&page=3&promo=r

Kód: Vybrať všetko

https://www.aaaauto.sk/sk/car.html?autobazar=1&aaaid=700041272#utm_source=autobazar.eu.cz&utm_medium=karta&utm_campaign=karta-sk&bsw=100

Kód: Vybrať všetko

https://www.autobazar.eu/renault-thalia-ii-12-16v-authentique-id10993866.html
Naposledy upravil/-a 27hor v 10.02.2018 13:35, upravené celkom 2 krát.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Na Tvojom mieste by som bral tú Hondu, kým Ťa niekto nepredbehne :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Smola, uz ho predbehli. Zial mlady moc špekuloval :4090:
Normalne som sa po 10 rokoch "zbavil" svojej srdcovky na Valentina :..:
Tesi ma, ze bude este dlho sluzit a ostala nablizku.
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

Daleko byvate preto som to nebral... bolo by pre nakladne platit cestu tam aj spat a brat zo sebou svojho automechanika a riskovat ze by som ho ani nevzal a minul 200 eur... nevadi najdem nieco blizsie ????
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vidíš a toto je celkom nesprávne uvažovanie. Na autá to aplikovať nebudem, lebo tam mám len dve podmienky plyn a cenu do 500eur. Ale priblížim ti to ako kupujem sučiastky alebo celé malotraktory.
24 hodín denne mám otvorený slovenský aj český bazoš a ešte zopár inzertných stránok aby som chytil dobrú ponuku. Tým pádom mám aj prehlad o tom kolko daná súčiastka stojí a kolko ich je v ponuke. Samozrejme už z praxe viem čo sa kde kazí a to si potom overím telefonicky. Ak je ponuka ok neváham, beriem Feldu vozík a ťahám aj 500km. Naposledy som priviezol z Kroměříža záhradný traktorček za 120eur. Po repase išiel odo mňa za viac ako tisícku.A to som sa ho vzdával s ťažkým srdcom ale viac ako tri traktory pred manželkou neobhájim. lol
Auto je len obyčajný kus železa ktorý nemá srdce ako "domadel", takže výmena Feldy za Feldu prebehla po velmi krátkom hladaní, bez toho aby som otvoril vôbec prednú kapotu :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Nie je nad zabehnutu cerstvu chrumkavu feldu :4012:

Ale inak by som sa fakt mrkol po nejakej Lancie Lybre, je to luxus a kvalita za tie peniaze.
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

Tak auto už kupene... nakoniec som kupil octaviu 2 1.9 tdi 77 kw 2008 r.v. a moror dxe :d :D
Samozrejme to nebolo za 2000€
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

veštenie budúcnosti - hviezdy sa smejú :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: ba čo viac - hviezdy sa idú posrrať od smiechu :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak je 27hor pokojný typ tak nič lepšie už vybrať nemohol.Samozrejme tak aby sa prelínali všetky plusy a mínusov bolo minimum a ešte v rozumných nákladoch.
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

no kedže som kúpil prvé auto tak nemusí to hneď byť raketa som ešte mladý a silné auto by ma len provokovalo najskôr :D ... takže si myslím, že taká zlata stredná cesta ...auto som ešte kupoval zo svojho mesta po prvom majiteľovi. Vyzerá vo vnútri ako nové zvuk ma vraj perfektný pri 200t boli menené rozvody teraz som mal menené všetky filtre a olej, všetky brzdy a stk a ek robená minulý týždeň.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ano, nech ta voz tesi a robi ti radost, snad si sa nemusel zadlzit, ked si pozeral voz do 2000eur a nakoniec kupis okolo 4000
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných