Bmw 550d

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

l.bily
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2011 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa l.bily »

10 rokou mam BMW pred tym E60, teraz F11, uz by som zadokolku nechcel, dlhe roky som jazdil aj na dodavke so zadnym pohonom, a ak je to prazdne, nieje zatazena zadna naprava tak rozbiehanie je za trest, nepomoze nic, teraz mam xdrive, ano neda sa stym tak blbnut na mokru ale vzdy v snehu si poviem ze nic insie by som nechcel. Cez vianoce sme boli na lyzovacke, kamos GT 5 a musel to nechat pod malickym kopcekom nedaleko chaty a je to dobry vodic. Ak zadokolku, tak treba sa naucit nasadzovat dobre retaze a to sa mi nechce, aj ked takych situacii je za rok velmi malo.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

menonque napísal:na ruských videách lietajú po snehu s zadokolkami (volgy , lady , moskviče) rusi ako besný a či majú záťaž neviem.
je o to zvyku.ja som dlhe roky jazdil len zadnohraby vela robili dobre tlmice pera a gumy + samosvor no ten bol nebezpecny na dialnici.stacilo tomu pri zrychlovani stupit na pedal a uz sa to rozhadzalo-trebalo mat zapnutu trakciu.v kopcoch je to vec na nezaplatenie.z beznym diferakom dialnica no problem.po 2 rokoch jazdenia prednokolkou plnej elektroniky som v decembri sadol za volant zadnokolky co som lacno kupil nepojazdne ford scorpio.len co sa porobili hlavne veci brzdy napravy,hned prva poladovica po 7km jazdy z dielne prva krizovatka bol som na trave.stastie ze na sidlisku kde som siel tak 40tkou.proste nemal som zvyk ako s tym ist.no ked som to zobral na druhy den mimo mesto na stare letisko tych posypovych lietadiel velka plocha snehu a ladu.do 2 hodin som bol znova v tom + som uz vyhodil aj zadne sedadla rezervu vsetky koberce a tapaciry :2f93: kto jazdi zadnokolkou a bavi ho to ten vie zjazdit vsetko.
l.bily
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2011 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa l.bily »

zober 550 nech je sranda, jamam len 525 a chip na 185 kw odmeranych na brzde a to by som povedal ze je minimum, jazdil som na 640 a to bolo slusne, ale nic extra, 550 by bola uz dost slusna. Kamos ma 335i prerobenu na cca 500 ps, pri jazde na metanol a to uz je aj celkom neprijemne so samosforom a manuali pri zrychleni na sedadle spolujazdca, ale aj na to si clovek rychlo zvykne.
didoop
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:12
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa didoop »

Osobne som jazdil na 530d e61 173kw a bohate stacil v ramci rychl. limitov (aj do 160), potom uz spomaloval. Druhe turbo by to urcite poriesilo a aj stacilo.

M550d je podla mna zbytocne predrazene a pretechnizovane. Taka 535i by bola asi najlepsia volba - pri pokojnej jazde do 10 sa vojde a po cipe ujde aj 550d. Tych je ale odost menej na predaj ako dizlov.

Benzinovy 8 valec samozrejme uplne treba obist, to co bmw spravilo za tragediu motor vobec nema zmysel spominat.
2022 dacia jogger LPG
2021 kamiq 1.5dsg
2021 TM3LR
2020 e-up

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných