Vodicske opravnenie na piaggio mp3

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

oco13 napísal:Autolaik - problém s rovnováhou? lol nič iné ma nenapadá len ten vtip že štvorkolky vymysleli motorkári čo nevedeli udržať rovnováhu.
Ale ako kuriozita dobréééé.
Osobne nepoznam motorkara,ktory by nespadol a zvlast na skutry,ktory ma male kolieska.Preto sa mi zdaju tri kolesa dobry napad aj napriek vyssej vahe a cene.Na mp3 si dobre kryty pred pocasim oproti inym motorkam co je dobre napriklad uz aj v lete v noci a nad ranom.V teplych dnoch ti zas horuci motor nepecie na kolena.Nevyhoda je vacsia vaha-spotreba a drahsi servis.500cm3 je dostacujuce aj na obcasne prebehnutie po dialnici,alebo jazdy vo dvojici.
Niekto ma radost,ked poorie pekne rovno a hlboko,ze oco,ale to uz mam za sebou a rad by som skusil aj relax na motorke a zatial nepotrebujem stisat medzi stehnami 100motorkovych koni.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

1, spotreba cca o 1l vacsia (na pocet rocnych km uplne zanedbatelna polozka)
2, vahu si uvedomujes len ked stojis na mieste,vtedy pomaha moznost zablokovania predku
3,2 kolesa vpredu pri jazde vobec nevnimas,sprava sa to ako bezny skuter
4, poruchu som nemal ziadnu,myslim ze pokial niekde nenarazis predkom sa poskodenia ramena nemusis bat..ked narazis tak posledne co ta bude zaujimat je cena opravy :)
5, prevlada nazor ze je to pre invalidov a podobne, kto nevyskusa neuveri,prave naopak, v stoji bez blokacie je to tazsie na manipulaciu ako bezny skuter ci motorka
6, tie ktore maju oznacenie LT (rozoznatelne pedalom brzdy ktory ale nikdy nevyuzijes) kategorie l5e mozes jazdit B vodicakom
Ked mas zaujem tak na jar si ho mozes u mna pozriet ,byvam v okr.NZ..a nie, neponukam ho na predaj

Oco nie kazdy nakup podlieha rozumu ,to by si ani ty nerobil traktorceky a nejazdil na zrazy...ved aj to su vyhodene peniaze,nie? Zivot je aj o radosti, ja som si chcel aj s manzelkou urobit radost, tak sme si kupili "mp3". Spolocne chvile jazdenia po Slovensku po vikendoch su na nezaplatenie, spomienky zostanu,peniazmi sa to neda ohodnotit.
Ani ja Ta neposudzujem z pohladu zavreteho samotara v garazi,kazdy ma nejakeho konicka.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nikdy by som si nedovolil posudzovať ludí podla toho čo kúpia. Moja poznámka smerovala k výrobku ako takému. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

vyraba sa uz 12 rokov,nie je to zrovna novinka.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

[img]http://cdn.vicky.in/cache/images/lcv/pi ... 00x600.jpg[/img]
Ale toto piaggio sa vyrába určite dlhšie , je známejšie , populárnejšie a myslím že sa ho vyrobilo ovela viac ako tej opačnej trojkolky. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Ale sa kukni na zadanie otazky, bola jasne zformulovana dokonca aj s odkazom. Nepochopi to len ten kto to nechce pochopit. Nechapem preco sa tu nemozete (vseobecne) spravat normalne, chlapik sa normalne opyta a namiesto odpovede ...skoda reci.
Par rokov dozadu tu bolo forum so sirokym zaberom a teraz sa pozri co z toho zostalo. Aj ja ked potrebujem na nieco odpoved radsej to riesim telefonatom ako sa tu nechat zh0vadit odpovedami diplomaticky povedane z ineho uhla pohladu.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V zadaní odkaz nebol, až v tretej odpovedi a aj po prekliku je obrázok až na samom spodku článku. Ok , mne prišlo ovela logickejšie že zadávatelovi vypadlo písmeno s a teda je to klasická trojkolka pre drobných podnikatelov s mp3 prehrávačom vo výbave.Už len vzhladom k tomu množstvu výskytu. lol Navyše keď ju každý rok vidíme na Agrokomplexe, v tomto regione je zrejme značka Piaggio inak zafixovaná.
Odpoveď na otázku dostal hned v druhom príspevku. lol :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Oco ale veď v zadaní bolo jasne napísané že piaggio mp3.
To je jednoznačné zadanie.
Nemusí byť hneď ku všetkému uvedený odkaz na klik na stránku.
No a konečne v našich končinách a nie len tu je táto trojkolka bežnejšia ako ten fúrik s korbou.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ospravedlňujem sa že som nepochopil ,že to nemá byť piaggio s mp3 ,ale piaggio mp3. A vedel som že existuje jedno aj druhé.Ale že je bežnejšie vozítko s výrobou 150t ks ako vozítko s výrobou niekolko milionov to som fakt nevedel. Navyše reagoval som až keď bola otázka dávno zodpovedaná.
Dokonca pozri you tube čo mi našlo hned na prvý pokus
A celých niekolko príspevkov sa snažím vysvetliť ,že ja osobne nechápem čo vedie ludí k extravagancii. Pretože jediný prínos toho strojčeka je že vytrča z radu. :40bd:
Za 9t by bola aká krásna Haybusha. :3035:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

asi mame iny youtube lebo mne podla zadania piaggio mp3 naslo hned ako prve:
https://www.youtube.com/results?search_ ... iaggio+mp3

ale to je ako to slovickarcenie, dookola si budes tvrdit svoj nazor.
Extravagancia je uhol pohladu,to by som mohol aj ja tvrdit ze to je v dnesnej dobe posadit rodinu do Lancii Y . Mp3 lt je pre toho kto si nechce robit vodicak na velku motorku,ma presny okruh zakaznikov. Kukni si spravy,kolko si videl pozabijanych na cestach s mp3 a kolko s "velkymi" motorkami.
A zas si skoncil pri peniazoch, je kazdeho vec na co ich minie, ja nesudim nikoho,su to iba jeho a jeho rodiny, nie kazdy zaraba 600 v hrubom. A aj tam existuje bazarovy trh osobne som kupil mp3 za 3000€ ...a nie neukratil som vlastne deti o vzdelanie a podobne.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

nie každý si chce robiť vp na velkú motorku - ale 500vka Piaggio - potrebuje práve ten.
Extravagancia to určite je lebo v 80tisícovej Nitre toto vozítko stretneš tak raz do roka, ale tie zeleninárske sú tam 4ry.
Napísal som len názor jedného človeka, na to internet je :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

500lt uz davno nepotrebuje A..stary datum clanku
Este je 125,250,300, 400,500..ja som zvolil 300lt,
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Este sa opytam co maju zapisane v technickom majitelia mp3 LT:motorka,alebo osobne vozidlo vraj od toho zapisu sa odvija aj povinne vodicske opravnenie na jazdu.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

trojkolka L5e..pisal som to vyssie
ra.ptor
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.04.2007 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ra.ptor »

druhovyroba na ramena neexistuje
generalka prednej napravy - jej vyska zavisi od toho co vsetko chces pri tej generalke menit ;)

gufera a olej kupis aj v druhovyrobe ale ak by si napriklad musel menit vnutornosti prednych teleskopov tak zasa jedine yamaha

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní