Cena práce

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Cena práce

Príspevok od používateľa salomen30 »

Zdravím.Chcel by som sa informačne spýtať idú mi meniť prevodovku na Megoši 2 benzín za stanovenú cenu o koľko dlhšie by trvalo keď si dám s tým vymeniť aj spojku komplet teda lamelu,tanier a hydraulické ložisko teda asi aj z odvzdušnením.Ide mi o to aby som sa vedel zorientovať koľko si zapýtajú vďaka.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Veľa za robotu pýtať nemôžu. 90% roboty je výmena prevodovky. No a cena roboty je stanovená normohodinou, alebo kde to dáš robiť tak daným garážmajstrom. Ešte aj záleží ako ti to budú rozoberať, koľko je tam miesta či musí ísť von napravnica. Na jednotkovom benzínovom megane sa dá vybrať prevodovka aj zhora, len treba odpojiť hadicu chladiacej vody, ušetrí sa kopec roboty.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

on sa pytal na vymenu spojky - prevodovku a robotu zan ma doriesenu,robota okolo spojky je - kym jeden umyje novu prevodovku,tak druhy ti da zatial novu spojku,je to chvila.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
kotoj
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.02.2018 14:10
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kotoj »

za robotu by to nemalo byt vela ale ved preco sa nespytas tam kde to uz mas vybavene?
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

v podstate sa zle pýtaš dohodni si výmenu spojky a pri tej výmene nech ,, vratia,, novu prevodovku...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V podstate zadavateľovi témy ide o to, aby sa cena za opravu komplet dala dopredu dohodnúť na + - 50 € , a aby sa potom zbytočne nenavyšovala,
a hlavne aby dielňa mu nefakturovala 2x ten istý úkon, v tomto prípade demontáž prevodovky...
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných