Autofra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Autofra

Príspevok od používateľa salomen30 »

Zdravím.Viete mi povedať kto objednávate.Ako si odkontrolujem poplatky.
Pozeral som pri objednávke v archíve tam mám ikonu faktúra na prepravu a províziu (v príprave).Ale v príprave mám všetok tovar v archíve aj keď to bolo pred 2 rokmi.Teda sa nič nedá rozkliknuť.Ako to máte vy?Vďaka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Samozrejme že po zániku aukcie po nejakom čase sa vyobrazenie stratí.Ak potrebuješ mať prehlad v histórii aj z tejto stránky,otvor si súbor do ktorého si chronologicky budeš robí Printskreen obrazovky danej aukcie a nájdeš staré veci po rokoch.Predstava že len mňa by systém Autofra archivoval všetko od 2009 roku dodnes,pri tisíckach položiek...nepripadá do úvahy
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Neviem teda či myslíme to isté.Ide mi o skontrolovanie poplatkov.Nejde mi nikdy rozkliknúť ikonka faktúry poplatkov za prepravu a províziu.A to nikdy.
alterego
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Keď dáš myš nad ikonu faktúry (PDF) tak ti napíše, že je to v príprave, treba klikať na názov položky alebo číslo (počet položiek) na konci riadka!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No neviem,z r.2012 pozriem a vidĂ­m takto

Obrázok
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Veď ano otvorí tabuľku cena, preprava Polsko,preprava Slovensko, provízia a konečná suma.Ja sa pýtam dá sa otvoriť to PDF?.Pretože napríklad sa mi zdá provízia vysoká a chcem si to skontrolovať.Fakt sa to asi nedá nikomu?
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

mhlavatý.Zaujímala ma ta ikona vľavo hore pri dátumoch.Symbol PDF súboru.Províziu vidím v tabuľke ako koncovú sumu.A ak je zložená z viacerých zložiek napr.pri motore provízia+suma za balík na palet.Alebo nemám šajn o váhe tovaru a teda poplatok za prepravu a pod.
alterego
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

„Zatiaľ v príprave” - prečo by to niekomu malo fungovať?! A čo iné myslíš, že by si tam uvidel ako to čo vidíš teraz?

Ak sa ti nepáči provízia (alebo nebodaj prístup pána majiteľa) máš aj iné možnosti:
http://www.allegropl.eu
http://www.allegrik.sk/postup-objednania
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozkliknúť neviem ani ja,a pripadá mi to aj zbytočné,pretože ak vypisujem objednávku tak si to nahádžem do kalkulačky.Ale aj to iba pri maličkých objednávkach preto,lebo maličká objednávka sa môže dramaticky zmeniť poplatkami na neprijatelnú mieru.Z 5.- objednávky aby bolo 25 je nezmyselné.Ale pri 1000 e. objednávke sú tie poplatky nula
Dopredu vidím či mi to za to stojí
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Nevravím že nie som spokojný.Ale nemám rád keď platím a nerozumiem začo.Ale príklad bral som prevodku 138 Eur.Provízia 22,40.Z tabuľky provízií je to 8 Eur.Čo sa tam ešte priratáva?
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Ale v tabuľke provízií je pri motoroch a prevodovkách poplatok 10 EUR.To vám účtujú vždy ano keď je to na palete? Vďaka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Úprimne povedané ani neviem,prifačujú to na paletku,to ano.Ale tak pri motore či prevodovke je 10 e.- hore dole nezaujímavý rozmer.Ak mám niečo za neporovnateľne lepšiu cenu a ešte aj celkom slušnú záruku u 100% predajcov,tak niet čo riešiť.Ja by som si ešte aj priplatil,ak by sa dalo,ale u slovenského prepravcu,to je jediný nebezpečný faktor čo dos..re aj nemožné lebo nemajú systém,natrepú chudákovi plnú skriňu a on 200 balíkov neustále prekladá.Môže tam byť symbol pohára stokrát,ak je zospodu,sú to magory
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných