Cuknutie za studena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Cuknutie za studena

Príspevok od používateľa krawa »

Serus borci.mal som temu ze ake auto do roboty,zobral som toho allroada,je sice trosku v smutnom stave,ale za tu cenu sa oplatilo,chcem si to dat trosku na poriadok nech ma este co to povozi,moja otazka je ze pri studenom motore kedsa jemne rozbieham,a povolim plynovy pedal tak cukne motorom,ked sa zohreje,nerobi to vobec,co to moze sposobovat?vstrekovace su vsetky okolo 0 ze by mi davalo zbohom cerpadlo?dakujem
A4 3.0Tdi 2013 180kw
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Trochu bližšie okolo štyroch krůžků, typ, km, skôr sa dozvieš.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

nebuď smutný, kašli na cukanie, trhanie, dymenie... a vždy si povedz - za tú cenu sa oplatilo. Šak 4 kruhy audi to neni Dacia ne? Jak by si v robote vyzeral.
Nezabudni - Za tú cenu sa oplatilo. Poopravuj a potom popremýšľaj prečo bola cena taká "dobrá".
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Hjundai asi nebudes celkom v poriadku,alebo ked prides z krcmy o pol druhej rano a mas potrebu este debatovat o nicom tak aspon nie tu dik

Keby si vedel preco potrebujem dake take auto tak by si tu netrepal o dacii.

Trucker je to 2001,motor AKE km pise 200 tis,ale podla mna este tak daka 100 chyba,km nikdy dako neriesim,len ma zaujima co to moze sposobovat,tah ma dobry,neklepe,vacky su menene,asi ostava uz len cerpadlo,len neviem ci cakat kym nezhasne uplne,ale to je lepsie riesit skor
A4 3.0Tdi 2013 180kw
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To si píš že chýba na odo čosi,vačky na AKE nik nevymení pod hranicou keď už čosi sa deje.Treba iba dúfať že výmena vačiek sa urobila poriadne a teda vrátane čočiek,vahadielok aj hydroštelov.To už zoberie z peňaženky cca toľko koľko si dal za celé auto,tak treba dúfať že sa nerobilo žiadne "len".Kde už sa menia vačky,tam je na výmenu už naozaj kadečo,to by bolo na dlho,takže ozaj iba dúfať že to iba to "len" nebolo. Tieto 2,5 VEP sú v kombinácii z automatom už vražedné,ešte 4x4 je to smrtonosné ak sa na servise ide šetriť.Prezisti si tie veci radšej
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Je to manual automat som nechcel,uz tak je to uchlastane,ale spotreba ma netrapi vobec,ja som vedel ze kupujem uz hrcu zodratu,ale porobim si to,viem co do toho dam,a mam pokoj,do roboty ked kupujem auto tak vzdy radsej zodranca za par supov a dam si to dokopy sam,ako kupit akoze top stav za trojnasobok a za pol roka hlava v smutku,tu proste ratam s tym ze sa moze kolo motora cokolvek stat,ale ked sa stane tak to dam vymenit za radom vsetko,a viem ze kapotu otvorim len ked budem menit olej,asi tak :4012:

Este otazka,idem teraz menit aj olej a je tam shell helix ultra 5w 30,je to vhodny olej tam?dakujem
A4 3.0Tdi 2013 180kw
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

sa mi paci, ze mas na to taky jasny, racionalny a realisticky pohlad...ak sa porobilo a vymenilo co bolo napisane a pretesnil sa motor, budes mat na 200 tis. urcite pokoj a budes sledovat, ako sa chova AP... este vodna pumpa tam obcas krivala na obe nohy, ale meni sa pri skoro kazdej vacsej oprave motora, alebo prevodovky...a nezabudni dobry olej a menit v spravnom intervale!!... - si ma predbehol v odp., preto tam je AP, ale manual sa tam vydrzi...
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Tak uz pise chybu
00550 regulacny ventil otvarania vstrekovania

Takze cerpadlo konci karieru?
Podotykam ze studena chyta hadam lepsie ako B8 3,0tdi co mam,teplej sem tam zaharasi ze potoci trosku dlhsie,vykon v poriadku,niekde som cital ze treba pozret rozvody,neviem aky to ma suvis,priblizi mi to niekto?
A4 3.0Tdi 2013 180kw
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Polamte si ruky pisanim vsetci.. :d :D
A4 3.0Tdi 2013 180kw
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných