svedok nehody

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

spacey169
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.01.2018 19:25
Zdieľať na Facebook

svedok nehody

Príspevok od používateľa spacey169 »

Dobry deň, zhruba pred pol rokom som vychádzal z jednej križovatky na hlavnú cestu zhruba po 500metroch som počul pískanie pneumatík pri brzdení. Pozrel som sa do spatneho zrkadla a videl som auto mimo cesty tak som zastavil že sa idem pozrieť či je vodič v poriadku ale nemal som sa kde otočiť medzi tím však zastavil dalši vodič na mieste nehody tak som odišiel.Teraz mi prišiel predvolanie s polície na výsluch. Možu ma z niečoho obviniť aj keď sa ma tá nehoda netýka ? ďakujem za každú radu
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

Netreba malovat certa na stenu.az tam budes tak uvidis.
spacey169
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.01.2018 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spacey169 »

ok vďaka
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

A ja ti trochu pokazím náladu.
Môžu .
Za nezastavenie na mieste nehody a neposkytnutie pomoci.
Pre istotu, ak by tak bolo si priprav qalitnú výhovorku.
Ak sa toho predvolanie nebude týkať ,nič sa nestane.


misoft (Dnes 21:52) Pravdepodobne nie. Nehoda sa stala ZA TEBOU (ak si ovšem nebol jej príčinou... to už by bola iná káva). V tomto prípade si ani nemal povinnosť zastaviť, pokiaľ sa tam už zastavil iný vodič, tak mohol on poskytnúť pomoc.

Ak však by si bol TY príčinou nehody - nuž už by si mal veľké problémy - útek z miesta nehody, neposkytnutie pomoci....
spacey169 (Dnes 22:41) Nemohol som byť príčinou pretože som bol dostatočne ďaleko. Každopádne ďakujem za odpoveď


Hentoho by som moc nepočúval ,pretože ty si zastavil. Asi na to sa ťa VB bude pýtať ,prečo si nepokračoval k nehode, už keď si stál,ale si išiel preč.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

makrela,veď sa to nestalo pred ním a ako mu dokážu že sa práve v tej chvíli pozeral do speťáku?
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Pozrel som sa do spatneho zrkadla a videl som auto mimo cesty tak som zastavil že sa idem pozrieť či je vodič

stačí s porozumením čítať, alebo tomu čo prečítam venovať pozornosť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pepo64 napísal:makrela,veď sa to nestalo pred ním a ako mu dokážu že sa práve v tej chvíli pozeral do speťáku?
no podla toho ako nanho prisli ze tam bol lol nevinnym sa nic neposiela.ale netreba sa bat do basy sa za to nezatvara.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Možno si mu ozaj vybehol z tej vedlajšej natesno a ten na hlavnej to nejak prehnal s brzdením lebo možno nemal skúsenosti, alebo sa zabával mobilom namiesto čumenia na cestu a šoférovania a spravil paniku a ako vinníka vníma teba že si mu nedal prednosť. A že či len skúša alebo to bolo ozaj natesno vieš len Ty sám, lebo si tam bol.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Tiež si myslím, že tu nebude niečo s kostolným poriadkom a tipujem to na "útek z miesta nehody" :41c2:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Mňa si raz takto tiež predvolali a keď som tam prišiel, tak pani vyšetrovatelka mi kukla a nafotiloa pravobok auta a že OK . A ja sa pýtam že čo sa stalo? A vraj nejaké podobnbé auto malo kolíziu s trolejbusom a ušlo a vedeli len farbu a typ auta a tež že malo BA značku. Tak išli doradu....Možno by bolo veselo ak by som mal niečo odraté na pravej strane a išlo by sa vyšetrovať či to nemôže byť od trolejbusa.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mam takeho tusaka presne jak kirke25 lol , totok nebude len tak...az si nieco pojetrtkal kamo, velka chyba ze si zmizol :41c2: , pocitam ze keby si tam ostal, tak mas velke sance sa z toho dostat bez straty kvetinky, kedze kto neubrzdi, neukeca, tak to u nas chodi...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných