Kúpa auta Škoda octavia benzin

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ale ste ho domrvili. Jeden je za, druhý zásadne proti, tretí za niečo iné. :40bd:
nerep
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nerep »

Mam oktaviu 2011 neni to na preteky ale da sa to porovnat s fabiou 1.4 ktoru mam na lpg a oktavia je v plane tiež na prestavbu,motor je tam BSE,čiže najvhodnejší na prestavbu na lpg ja som tiež chcel niečo silnejšie ale boli len tsi a tie som nechcel...
uzivatel1993
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.01.2018 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uzivatel1993 »

Ďakujem všetkým za rady, tak nejak som nad tým rozmýšľal, moc by som "týral" octaviu diesel keby chodím do týždňa 3-4x do prace (tj. 10km tam 10km naspäť) s tým že určite by som sa cítil slobodnejsie a chodil s priateľkou minimálne raz-dva krát do týždňa sa niekde previesť na dlhšiu trasu nech to trochu vypalim?S tou fabiou chodím maximálne po Martine keď si chcem spraviť nejaký výlet tak poziciavam ocovu octaviu je to 2011ka 2.0 diesel 103kw vo verzii elegance combi. Neskutočne sa mi to auto a vozenie na ňom páči. Viem ale, že kupovať auto na spotrebu sa nemá. Ocovi to auto stoji v garáži väčšinu času a už vidím ako mu to vracia. Opravy za vyše 1000 v priebehu 2 rokov len preto že na nej poriadne nejazdí.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných