Bmw 550d

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

bajo nevysvetlíš :), nechaj tak,pre mňa je podstatné že to nemám ja na dvore. :d :D
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

kozmert napísal:To určite...


https://m.youtube.com/watch?v=mMnR5vbIyNw
kasli na videa tych je tam kopec aj s predkom realita je niekde inde tu mas jedno https://www.youtube.com/watch?v=zK6oer85tlI
Naposledy upravil/-a braga v 21.01.2018 19:27, upravené celkom 1 krát.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

bajo777 napísal::d :D , kamo niektori jazdili, ked si tahal kacera po dvore, nezabudaj ze zadnohraby tu boli vyberane aj za sociku a obutie k tomu tiez, o zimach sa mozme tiez bavit lol, dneska vam zobrat elektroniku, tak sa pokadite povacsine kolomazu majstri sveta vo svojej vekovej a vahovej kategorii :2f93:

ale spat k teme, samosvor si nechaj seven, hovorim ze vyberem miesto :-), dam takyto priklad, parkovisko zmrazky, mierny sklon, zapadnu predne kola napr do volakej priehlbiny, ani nemusime hovorit o obrubnikoch atd, vsetky kola maju stejny podklad, skus sa pohnut do kopca ;-)
bajo prid kludne na kysuce ja to stebou porovnam
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

az decka neochoreju, na jarne prazdniny ideme na liptov :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

laki zase na druhej strane klasicky pohon ma svoje jasne vyhody, mne sa lubi ked to vyrobcovia davaju, kde to patri tam to patri, ale na zimu 4kolka, potom dlho nic, potom predokola, potom kopa hnoja, 7 kralovstiev a nakoniec klasicky pohon, bohuzial, tu nepomozu kone, ani pneu ani houno, na lade pretoci kola aj trabant nato nezabudajte :-)

este k Lubosovi, motor vzadu, zadny nahon je ina pesnicka :-), jak vies ze nechcem cuvat do kopca ? :4090: povedzme nasiel som take chujove miesto proste...keby som mohol, aj by som nabonzoval lol , chalan to tu mozno cita...

novinar nemenovany, bol si prebrat test zakladny model nemenovanej znacky lol a presne v ostal v priblblej BA !!! visiet na parkplaci !!! ale to sa nepise kamo do reklamnych clankov, ani kde sa co osupe jaky lak na funglaci, no nechajme to tak radsej, biznis je biznis, hovorit pravdu, dostanes po chrape, jak onehdy autoojetiny...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

kozmert napísal:To určite...


https://m.youtube.com/watch?v=mMnR5vbIyNw
to je stara e39 a ma letne gumy pekne to na videu vidiet cas 1:27 .
JanKoncok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.01.2018 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JanKoncok »

Mal som zadokolkou v zime ... jednoducho to bola tragedia nikdy viac jednoznacne xdrive resp 4matic ine auto by som uz ani nechcel pri autach znacky bmw resp mercedes .. pametam si ako som musel pozerať predpoveď a ked snezilo nemohol som ist na aute lebo stacil mensi kopcek a uz som mal problém ...
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

chalani zadnokolka je v zime tragedia... niekedy sa stane že sa neda v meste na križovatke rozbehnut ako minuli tyžden s novými pireli gumami a asistentmi na MB E500.... do kopca na lyžovačku ako kedy niekedy sa dá niekedy neda zaleži od počasia je to des co to auto robi a nerobi na take martinske hole
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Zbytocne sa natahuje na zimu patri 4x4 v dobrom terenaku ! To sa oblbnut neda :d :D
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

presne tak ak potrebujem auto na zimu a casto jazdim na hory a podobne riesim to inym autom nie predkom alebo zadkom
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

U mňa to istí 6x6 V3S-M2, keď už sa s inším nedá a pomohla už viacerým ba aj kamiónom, no za mladi som mal volgu 24 a po zaťažení kufra to šlo, no na ruských videách lietajú po snehu s zadokolkami (volgy , lady , moskviče) rusi ako besný a či majú záťaž neviem.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to su vsetko naozajstne auta pre chlapov :2f93:, by bola komedia to dat 20 rocnemu do ruky asi dost velika lol , do zigula hodis dozadu pytel s piskem, lopatu a moze byt zima :d :D, da sa vela veci, ale treba myslet pritom a neni to len pod klobasa zjem ta !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale trt, predsalen tie auta su niekde inde jak boli casy, tu ide o to ze chlapci si myslia ze to oni su lumeni piloti a svet je gombicka! pohon jednej napravy bude mat vzdy svoj limit, treba to proste poznat, u predku vykon neprenesies and istu medzu s tym sa tiez nic neda spravit
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Nikoho nebudem o ničom presviedčať, pre mňa jedine zadný náhon, okrajovo x-drive a predok ani náhodou :coffe:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tebe blondína a nám čierne.každého osobná vec čo preferuje a viesť debatu o náhone,o oleji,o palive a značkách aut...treba sa snažiť vyhnúť,ani dvaja ľudia sa SVK sa v ničom nezhodnú.Dohodnúť a zhodnúť sa dá aj tatárom alebo mongolom,ale nie zo slovákom

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných