Volvo T6 - automat. prevodovka GM repas

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Preto som sa ani ja neponukol na opravu tejto prevodovky, lebo s cudzimi dielmi nerobim , nie je to med lízat vybrať ju a to ich robíme cca 2 za rok, čo si myslím na počet týchto áut na SK dosť. To benzínové dvojturbo sa robi zle. Ale sú aj horšie
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

To Slovensko je proste jedna skvela Bozska komedia.... Zober diely hod ich do skatulky s napisom Volvo-ebay a zacni chodit po dielnach nech ti to niekto Zrepasuje za 100e, casu mas dost.... Uz ma boli branica ale toto asi tazko nieco prekona ta ne? To ako ma mechanik dat zaruku na pracu ked nevie s cim robi? Ci vobec diely pokryvaju chybu,aku maju kvalitu,ci su vobec k danej prevodovke... Ale hlavne ze je Volvo v garazi....
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hogofogo kary zato prepadnu na celej cene, lebo proste cena oprav v akomkolvek case ich zivota, zodpoveda cene noveho, aj ked je stare, najstarsie a cele obite!!! stale tuto zakladnu pravdu nechcete pochopit ! preto experti ohrnu nos nad fabiu ohv, ked moze byt avdinka, bawo, volvo atd v tej istej cene, len ked dojde na lamanie chleba fabka furt jazdi a jazdi s hrkotavu retazu, zajdenymi lampasmi, ale hentie supy, sa stanu smutnu nehnutelnostu vo fullke, cize krasne sa kazdy spamata, az pride iste k istemu co je ucelom vlastnictva dopravneho prostriedku ??? A-B zeby ???
....

zaklad co plati ziadne vyhovorky ! ziadne zlutovanie ! nemas na prevadzku? nemal si to kupit ! prd je dovod porovnanie s trhovou cenou, to su kecy ! ked som fanda a je to naozaj take bomba zvezenie, nasolim do toho kolko treba a zase sa 300 000 vozim jak pan :zga27:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Kasli na to... diagnostika nerobena
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Bajo toto je iba o jednom vadnom diele v jednom modely ja som skončil Fabiu a teraz mám Volvo servis náročnejší na prachy ale auto má skoro 20 rokov a kasna a interiér sú v úplne bezchybnom stave nemôže byť reč o korózii o hluku a pod. Verím že po výmene za inú prevodovku sa bude dať lebo ľudia sa chcú ukázať a stačí výzor autá nič iné neriesia.....dôkazom toho je veľký nárast starych Audi allroad-ov 2.5 TDI u nás v meste nabliskane naozaj pekne autá za luxusné peniaze a v každom nejaký kaapoo alebo panička strednej triedy obyvateľstva a pri tejto situácii viem o pár ľuďoch čo začali do vyhľadávania 2.5tdi automat skúsenosti ale imidž je imidž a kúpili aj tak ..... a Volvo sa v našich končinách nepovažuje za premiofku len Audi Mercedes a potazmo bmw
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

S tymi 2,5tdi allroad to ziadna slava nie je, ludia vidia iba auto, ale servis mu robit nechcu a velakrat jazdia na aute, kde je vela veci vadnych. Ked to zistia, auto ide nablyskane dalej v biednom stave ale inzeruje sa ako topka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z Octávky Toleda II alebo Tourana začne človek demontovať ráno prevodovku a poobede auto znova jazdí.A kde je milostivá časomiera,je milostivý aj účet.Aj tie starnú,aj tie budú musieť prejsť menším väčším servisom keď príde čas,ale staršie auto z automatom...len do šrotu,za drobné,alebo je nepredajné.Kúpiť namiesto jedného problému (hrozby) hneď dva ? Mesiace vidím inzerované Phaetony kde začínajú ceny rovnocenne zo starými octávkami,ibaže ...vada automatu.Trh sa aj z týmto vysporiada,ale to množstvo automatov čo tu už teraz lieta vyvolá jednu úplne logickú reakciu,búdú ich "opravovať" v každom servise,tak ako každý má dnes tabulu kde hlásajú že robia "diagnostiku".To ešte len bude plaču,a to sa stane garantovane.Keď začínalo DSG,tak bolo prevodoviek ako smetia za nula peňazí,nikto to ešte nehľadal,vady sa riešili v autorizákoch lebo to kryla záruka.No a skúste kúpiť teraz a to isté sa týka vybratých typov,jednoducho niet,a ak je,máte garanciu že má tiež problém.Tých päť miesť na celom SVK čo prevodovky robia ? to ešte len bude veselo
Doki176
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.08.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Doki176 »

V linku na kit na Ebay od zadávateľa témy sa píše :

THIS KIT WILL ONLY FIT 2003-ON 4T65E - 4T65EV FRONT WHEEL DRIVE 4 SPEED AUTOMATIC TRANSMISSIONS IN VOLVO ONLY!!!
-V preklade pre predokolky

Nie je XC90 T6 náhodou 4x4 s Haldexom?
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

Diagnostika robena, pise zavadu 3. stupna. Aj trhne pri radeni z 2 do 3, pricom hodi nudzak.

performance kit stoji 1000 USD - http://shop.tripleedgeperformance.com/4 ... CK03HP.htm

problem je, co este dalej? hydromenic pisu po inzeratoch 250 repas, to sedi ?

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní