Hromadne schvalenie LPG systemu pre Fabiu III - iba 12€?

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

Tak ty si v tomto smere iny pan, to si neviem predstavit, ze by som to takto urobil :40bd:
Jasne no tie dnesne motory su uz zrejme o niecom inom.
Wilz diky za to, ze si mi to takto rozpisal. Tak s takymto ratam, ze niektore veci bude treba, ale tak s tym hadam ma pri montazi oboznamia, ze kedy bude co potrebne menit, nie?
Hej, no nechcel by som ja setrit nejako na samotnom plyne pri tankovani :41c2:
vokscak
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10.06.2016 16:04
Bydlisko: Poltar
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vokscak »

mali by ta v servise s tym oboznamit, ze kedy je co potrebne menit, ake su tie intervaly vymeny jednotlivych komponentov, takze nejako z toho si tazku hlavu robit netreba, co si pisal s tym tankovanim, tak neoplati sa tankovat lacnejsi pretoze to sa to potom odzrkadli na tom servise :41c2:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Môj ty bože toto je teda téma - pripadám si ako keby som čítal dialogy detí z škôlky aj to ešte pomocnej.
Nikdy žiaden servis(pokial som sa neopýtal) ma so žiadnymi výmenami neoboznamoval. Keď sa niečo potento tak to vymenili. Mám na jednom reduktore 150tkm a nešahalo sa do neho , mám 21 ročnú nádrž a takisto nikto do nej nerýpe. Tankujem na prvej pumpe kde vidím že je plyn (aj Tomegas) a odjazdil som na plyne už tolko km že vy ich nenatočíte pri tomto písaní za dva životy.
Kde naozaj chce plyn tak ho má za týždeň a nevrtá sa v tom ako vy tu.
Nevadí mi ak sa niekto pýta na normálne a zmysluplné informácie ale toto je naozaj na pokakanie. :40bd: :40bd:
Jediné čo som sa z celej témy dovtípil že si tu píšu zamestnanci nemenovanej pezinskej montážnej firmy a robia si reklamu.Bohužial zbytočne , lebo v tomto obore reklama velmi nezaberá , len výsledky. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco myslis ze len tato tema? 2/3 odpovedi vo vsetkych temach je ako s prepacenim od retardovanych. Poznavacie znamenie nejaka fotecka v profile a vseobecna odpoved bez ladu a skladu. Som tu po cca 5.tyzdnoch a normalne odpovede sa daju spocitat snad na dvoch rukach a nohach.
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

inak kde zvyknete tankovat? na akych cerpackach?

ja zvyknem tankovat vacsinou na slovnafte, lebo sa ku mne dostalo, ze ich plyn je najkvalitnejsi, len ked vidim tie rozdiely v cenach oproti inym cerpackam, tak premyslam ci nevyskusat aj niekde inde, nemali ste problem, ked ste tankovali lacnejsi plyn u malych predajcov? :28b7: :28b7:
nebol problem s fungovanim systemu? :41c2:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tankujem barzgde a problem nikde
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

barzkde, a ked viem, ze v kratkom case pojdem popri najlacnejsej pumpe /dalioil ba/, tak pockam, ak mi dojde plyn, tak sa mi to oplati aj s dojazdom na benzin, ktory by aj tak v nadrzi len zostarol.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tam to fici, by ma zaujimal nazor okolitych cerpaciek na vyvoj obratu lol, som tam pol hodku nedavno telefonoval a snad co 3-5 minut jedno auto capovalo, vratane mna samozrejme :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

bajo777, ano, je tam celkom rusno, akurat ta moznost tankovanie dvoch vozidiel naraz nieje celkom stastne vyriesena, dokial si nenavyknu k stojanu zacuvat a nechat rezervu na druhe auto
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hej, lepsie by to bolo ako v TN, kazdopadne zatial 2 auta naraz je tam skor rarita, mne sa raz stalo, ale bol som tam prvy a zacuval som, takze nebol problem, snazim sa myslet logicky lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

jo, benzin ja tak tankujem asi polovicu nadrze, aby zbytocne som ho nemal vela, aby tiez nezostarol, to som prisiel na to, ze sa mi neoplati plnu tankovat

tam to tak fakci? :d :D
ked takto barkde tankujete tak ako casto menite plynove filtre? cca 15tis. km? :zg282: ci aj castejsie?
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

bildo asi tak raz za 10tis, ale je rozdiel či auto zoberie 10L alebo 28L LPG na 100. /tam to zas vydelim dvomi lebo dva ventily + dva cyklonove filtre :zg282:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

o filtroch neviem povedat, davam to 1x rocne do plynoservisu, ale tusim mi jeden /neviem ktory/ menili za 100 000km, lebo som raz platil malinko viac jak obvikle lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
denek
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 31.01.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denek »

priblizne v rozmedzi od tych 10tis do 15tis km ich je dobre menit, bajo raz za 100 000km, ze by ti menili filtre? to sa mi celkovo nejako nezda :rouler: ved to by v akom stave boli po takom najazde :41c2: lol
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nechce sa mi hladat faktury, podstatne je ze nenisu problemy :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných