Ford S-Max 2007 - dialkové ovládanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Ford S-Max 2007 - dialkové ovládanie

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Zdravím, vybila sa mi batéria na dialkovom na forde s maxe 2007. Po výmene batérie mi nadalej nefunguje ovládanie na dialkovom. Zrejme nakonfigurovat klúč, v príručke nič také nie je a na internete sposoby kódovania nefungujú, nejaké rady?
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Na mondeu mk3 som riesil ten isty problem,az kym som sa na fore nedocital o tom,ze treba odpojit baterku,pred spolujazcom otvorit-vyvratit suflik.Mam tam 3 zasuvky,tusim strednu som odpojil napocital pin podla navodu z internetu a na chvilu uzemnil-prekostril.Vraj tam ostava nejaky zostatkovy prud.Po tomto ukone dialkove zacalo fungovat a odvtedy sa mi to neopakovalo.
nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nodopocutia »

No niečo musím s tým vyriešiť, naposledy fungovalo predtým ako sa cudzia osoba na parkovisku prechádzala okolo auta, keď ma zbadal tak rýchlo odkráčal. Odvtedy nefunguje DO, aninpo výmene baterie
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Neber to tak tragicky,ja ked som si vyberal druhe auto miesto toho stareho tiez som si auta obzeral a velkostou porovnaval na parkovisku kde stoja vedla seba,nemuselo ist zakonite o zlodeja.
Skus pozret tie fordacke fora mne to co som ti napisal pomohlo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných