nakup hl. diskov rada

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vincenzo1
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 20.07.2010 17:03
Zdieľať na Facebook

nakup hl. diskov rada

Príspevok od používateľa vincenzo1 »

ahojte, na leto sa chystam kupit dake elektorny pre moju O2 tak uz si pomalicky robim prieskum a narazil som na tieto dva obchody ktore hned zaujali cenou a udajne maju aj certifikat a su od overeneho vyrobcu, ale ako som tak studoval tie dve stranky tak fotky su tie iste aj ceny cca rovnake.podla mna bude jeden dodovatel tych diskov a mam podozrenie ze su to repliky origo diskov nakolko tie ceny su trochu mimo co vy nato? ma niekto skusenosti s nakupom diskov z tychto stranok?dakujem

http://www.top-car.sk/

http://www.autoelektrony.sk/
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Obvykle platí že ten čo predáva hnoj sa chváli pochybnými certifikátmi. Nehovorím tým že to je úplne zlé, ale je to skrátka čína, nebyť replík originálnych diskov tak tie designy často nestoja ani za deravý groš, skrátka z toho smrdí lacnota.

Ak máš daný rozmer v TP zapísaný, tak nerieš kus vytlačeného zdrapu papiera, a kludne si tie disky kúp cez bazoš za nižšiu cenu

Za tie peniaze či smiešny príplatok sa dajú kúpiť aj značkové disky, kde by tá výrobná kvalita mala byť skutočne nejak overená = že tie disky skutočne prešli homologizáciou, čo pri výrobkoch z číny neplatí ani omylom

Ja v zásade nekupujem výrobky, kde je na chlp rovnaký design, ale ponúka sa pod niekolkými značkami
Naposledy upravil/-a ivko1 v 16.02.2014 16:38, upravené celkom 1 krát.
vincenzo1
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 20.07.2010 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vincenzo1 »

aha tie amg a drahsie veci som si ani nevsimol, ale fakt smiesne peniaze zato chcu ak to ma byt akoze origos, som sa sustredil len na moje konkretne auto a tam su ceny tiez na vsetky rovnake takze tak isto dost nepravdepodobne.som zvedavy pisal som im maila nech mi poslu detailnejsie foto z druhej strany kde su vyrite udaje diskov , som zvedavy co odpisu :)
vincenzo1
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 20.07.2010 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vincenzo1 »

ivko1: ano aj z druhej ruky je dalsia altrenativa co mam v umysle, lebo velke prachy za nove sa mi isto nechce davat :) a jasne ze nemusia byt original staci aj znacka daka mak , aez, ronal...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nemyslel som kupovať cez bazoš disky z druhej ruky, švagor si cez bazos kúpil fungláče Brock B13 16" za 200€
vincenzo1
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 20.07.2010 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vincenzo1 »

jasne ved nebranim sa ani takej moznosti, este lepsie :) ved do sezony tych ponuk este bude :)
vojto-rs
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.12.2017 20:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vojto-rs »

Sám mám repliky a som s nimi spokojný... Pred tým som kúpil originál Škoda a raz som si nevšimol jamu a koniec - dva disky nepoužitelné. Z replikami som zatial takú velkú dieru netrafil ale zopár menších už bolo a nič sa nedeje
maros1104
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.10.2017 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros1104 »

alcar.sk a aludisky.eu všetko z DE žiadna čina :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných