Skoda Fabia - zvysenie svetlej vysky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> ...hmm a na jar mi poradíš čo ? :D


aby si odparkoval Nissan Y60 na leto a jazdil fabiou. Pozri, osobne poznam jedneho pana ktory byva navrchu jedneho velmi pekneho kopca v Raci, ma rad nejake svoje vozidla a to ktore najcastejsie pouziva jednoducho KED JE SNEH zaparkuje dole pod kopcom v obyvanej casti Race, tam presadne konkretne do Y60 Nissanu (kukni web co je to za auto aby som neprezradil vsetko), vyskrabe sa dva a pol kilometra domov a vymalovane ; rano pri odchode do businessu opacny postup. Ake je to auto co miluje a preco s nim nevyjde po snehu hore nebudeme riesit.
blue7325
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.05.2012 11:38
Zdieľať na Facebook

skusal som tie gumy ,je to uplne k nicomu

Príspevok od používateľa blue7325 »

Mischo77 napísal:ano ano predtym som mal 185 .....ale na zimu mam 165-ky :)

a viete sami niekto vyjadriž k mnou spominanimi gumamy ktore sa zatlacia do spružiny pri tlmiči ?
blue7325
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.05.2012 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blue7325 »

skural som tie gumy je to uplne k nicomu
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na Felde často ťahám preťažený vozík , tak aby ma to nezatlačilo do sfaltu mám hore nad zadnými strunami 7cm podložky zo silonu. Odjazdené 8r,bez najmenšieho problému aj s vozíkom aj bez.
Podložky som si vytočil sám a aj s montážou to bolo na tri hodinky roboty. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Na octaviu 1 paket pre zle cesty boli dopredu take kruzky co sa davali priamo na tlmic medzi misku pruziny a lozislo tusim 20 alebo 30mmm, otazka je ako sa tam zmeni gometria napravy potom...a dozadu podlozky dole pod pruziny si dat vysustruzit, fabia nebude rozdielna nepredpokladam ze by to neslo takto riesit
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných