Nissan Patrol y60 - kontrolka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Tak neviem,nikto to nevie.Taky symbol hadam ani neexistuje.Aj teplota automatov je iny symbol.A co ti prestalo ist z tych par veci co na Patrole je.
dzoko18
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.02.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzoko18 »

praveze funguje vsetko len kupil som auto a svietilo to tam a majitel mi povedal ze to bude nejaky filter alebo co ale ten to nieje tak som zacal zistovat co to je aby sa nestalo nieco horsie
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Potom to nemusi byt pristrojovka pre Europu.Auta sa vyrabali v Australskej verzii a verzia pre Perzsky zaliv co mam aj ja.
Kontrolka moze byt pre vzduchovy filter-len Australia
odpojenie zadneho stabilizatora-ale to je STABI OFF
varovna kontrolka systemu emisii CHECK ENGINE-pre Australiu
uzavierky a 4x4 su na lavej strane.
Inak uz neviem.Musel by som to vidiet.Na mieste co ti svieti byva kontrolka teploty automatickej prevodovky co by aj symbol zodpovedal.Europska verzia ma ale znak v kontrolke A/T OIL TEMP.
dzoko18
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.02.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzoko18 »

naozaj vela moznosti to môze byt ,,,ale vzduchač to nebude určite lebo som ho mal komplet vonku a odpojeny od turba a nešiel do neho ziaden kablik ,,... v podstate mi to nevadi ze to svieti ...len som mal obavy stoho aby som niečo nepokazil ked budem na tom jazdit..

Ale aj tak velká vďaka všetkym zučasnemym problem sme sice nenasli ale dost mozne je , ze je to len nejaka zbytočna kontrolka ktorá neplní žiadnu funkciu .

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní