Slovenske bazare

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
marekje
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.01.2018 14:25
Zdieľať na Facebook

Slovenske bazare

Príspevok od používateľa marekje »

Zdravim, chystam sa na kupu auta rozpocet mam 15 000 eur no sledujem auta prevaze okolo 13k s tym ze zvysne peniaze budu prichytane na pripadnu opravu alebo vymenu dielov. Jazdim rocne 30 000km prevazne na dlhsie trasy Nemecko tak uprednostnujem diesel so zivsim motorom aspon 100kw, nemam vyhliadnute konkretne sledujem BMW f31, Audi A4 B8, vw golfy VII a skody octavie. Ide mi hlavne o to ze takmer vsetky inzeraty ktore otvorim je predajcom bazar alebo nejaky dovozca zo zahranicia tak uz som sa zmieril s tym ze kupim auto dovezene ale strasne nerad by som kupil macku vo vreci nejaky uplny srot. A z recenzii a for na internete vidim same negativne reakcie na predajcov a bazare tak by so sa rad opytal ci nemate nejakeho overeneho predajcu aut na slovensku kde ste boli kupou spokojní ci uz vy rodina alebo priatelia. dakujem
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Spokojnosť záleží , len a len od tvojich nárokov. Kúpil som auto aj v povestných Bánovciach a za dva roky som mu naložil 200t km. Bol som spokojný? ano lebo som nič viac od toho auta nechcel len aby vrčalo. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Bazár kde? ,stačí aby bol na Slovensku,či preferuješ jednu zo žúp, a v tej župe niečo konkrétne.
Neviem či to nebude zobraté ako reklama, a následne zmáznuté,ale sestra kúpila tu: https://www.finecars.sk/, slušné jednanie ,vyšli vo všetkom v ústrety,žiadne 67 stranové zmluvy, a chodí tam aj do servisu ,lebo majú seriózne jednanie.Aspoň v jej prípade. Možno sa tu nájde niekto kto má s nimi opačné skúsenosti.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Je veĺká pomoc ten Internet a stránky ako je tato,kde možno každé auto pozrieť, a nechodiť po republike s peniazmi v kešeni ako pako...
Ako sa to robilo v 90-tých rokoch...
Ale zase malo to aj svoje výhody,ked sa človek vybral do Prahy,tak bola 90% istota,že tam kupi auto podĺa svojich predstáv,požiadavok a možností.
A ani prepis takého auta nebol tak komplikovaný ako teraz,ked sa niekto rozhodne pre individualny dovoz.

Ja si myslím, že ponuka aut v bazaroch pre bežného zákazníka je dostatočná a ma z čoho vybrať POKIAĽ
-ma prehľad o tom,ktorý typ aut je žiadaný na trhu a teda je predpoklad zlej kupy takeho auta /stočenka a p./
-AKCEPTUJE predajnú cenu,ktorú určil bazar
-je si vedomý toho,že AUTO potrebuje UDRŽBU, teda prevadzka auta stoji peniaze, teda platí porekadlo o bananoch pre opicu :4090:
- nie je vychytralý a chce kupiť auto pre svoju potrebu a nie na kšeft a je si vedomý dosledkov amortizácie auta
teda zmieri sa s tým,že kupa auta je vždy stratova zaležitosť

Vtedy može isť do ktoreho kolvek bazaru, prezrieť technicky stav a pokiaľ zhodnotí,že je auto v poriadku
a je hodné predajnej ceny, ziska auto ,ktoré bude dlho spokojne používať.
Avšak ja by som išiel do bazaru,kde maju veĺa aut a je z čoho vybrať..
Inymi slovami,vobec by som sa nebal kupy auta ani z oneho ľuďmi opĺuvaneho, nepopularneho trojpismenkoveho autobazaru . :4012:
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Pri 15-litrovom rozpočte sa dá pokukovať už aj po novom aute a odpadnú ti ostatné starosti, ale na BMV musíš zabudnúť.
drogon
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.01.2018 11:30
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drogon »

ja súhlasím tuto s ferom, rozpočet máš pekný, kľudne aj na nové auto a nemusíš kupovať žiadnu mačku vo vreci
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných