VW Touran - výmena motora 1.9 tdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bojuješ hneď z dvoma hlupákmi naraz.Nech si pán vyberie ktorý motor chce,jeden BLB,BLS,BXE,AWX,ARL,ATD čo len chceš tu si môže vybrať,môže zobrať ktorýkoľvek zhora zdola odkiaľ chce
[img]https://s14.postimg.org/ij0eggvv1/image.jpg[/img]
Nie nadarmo sa hovorí že najtragicnejšia je zrážka z idiotom
andrejd
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 11.08.2009 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrejd »

mhlavaty: ja si skôr myslím,že mechanik by možno ustúpil a jednoducho by mu tie rozvody a všetky srandy okolo toho vymenil podľa čísla motora ktorý tam je ale pán kupujúci si postavil hlavu,že tam chce mať to,čo tam patrí a chce to riešiť právne...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Veď to ,zadávatel stále nepovedal čo je vyrazené na bloku motora. Môžme sa len domnievať , že ak auto absolvovalo KO tak je tam BLS.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

andrejd napísal:mhlavaty: ja si skôr myslím,že mechanik by možno ustúpil a jednoducho by mu tie rozvody a všetky srandy okolo toho vymenil podľa čísla motora ktorý tam je ale pán kupujúci si postavil hlavu,že tam chce mať to,čo tam patrí a chce to riešiť právne...
Ano,presne to si myslím aj ja.
Keď na prijímačkách za policajta jeden tvrdil že 2+2 =5 tak ho prijali z odôvodnením,že je síce blbý,ale neskutočne zásadový

Inak objednacie číslo bloku je pekne vidieť
Obrázok
a na hlave to vidieť z kilometra
Obrázok
posledné je 273 R takže je to zistiteľné skutočne ľahko.
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 26.12.2017 12:54, upravené celkom 1 krát.
andrejd
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 11.08.2009 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrejd »

A teraz pýtam:má dotyčná osoba (keď to bude chcieť fakt riešiť právnou a následne súdnou cestou)šancu??
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A má akýkoľvek právny spor na SVK jasný výsledok ? Lebo odpoveď by bola jediná,čím väčší lump,tým bližšie víťazstvo,presne v duchu že spravodlivosť je slepá,a právny názor sudcu je neposthovateľný či je alebo nie je správny.takže správne je C,prd záleží či pravdu máš alebo nie
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

andrejd napísal:Len dotyčná osoba(t.j kupujúci)sa stále domáha,že tam chce mať ten motor ktorý od výroby tam patrí.To je 1.9 TDI r.v. 2008 BLS...Inak,že to bude riešiť právnou cestou.Ale najväčšia sranda je v tom,že predávajúci tiež nevedel o Tom,že tam je iný typ motora.
Najprv by ti museli dokazat ze vedome si vymenil motory-nedokazatelne.Navrhni mu ze auto zoberies spet ale odpocitas mu prenajom 5 mesiacov a das posudit na KO ci aj on nevymenil motor a tiez to budes riesit sudnou cestou.Co ak dobry motor vymenili a daly zadrety vergel a ze zober ho naspet :40bd: A samozrejme to das pravnikovi a ak sa zisti druhy motor podas na neho trestne oznamenie.
Cisla sa kontroluju pri kupe.Takze to pasovalo.Po 5 mesiacoch od kupy sa mohlo stat vselico.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

Mne tiez takto podobne volal novy majitel auta po asi 8 mesiacoch ze mu nejde nastartovat...a co ja s tym, ze len chcel vediet ci nahodou neviem co to moze byt ci to nerobilo aj mne reku nie...a odvtedy nic
Zaujimalo by ma ze kvoli comu si niektori drzia tak dlho cisla od predavajucich :d :D
Vw Touran 1.9TDI 77kw BXE, rv.2006
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To nie je chyba,naopak.Mne predávajúci volal z velkým odstupom že niečo našiel nech sa zastavím preto.Taktiež nezriedka majiteľ potrebuje info najčastejšie o oleji,príp zo servisnej histórie.Má to svoje opodstatnenie,nie vždy kupujúci a predávajúci chcú na seba čím prv zabudnúť,sú aj celkom normálny a čestný ľudia na svete.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

Tak ja ked predavam nieco co nieje v 100%stave tak to tak ani neprezentujem a aj cena je tomu primerana ale najdu sa vseliaki spekulanti a info o oleji sa cudziemu cloveku da ale nemusi verit tak isto ako rozvody, ale nechcem zahlcovat temu off...
Vw Touran 1.9TDI 77kw BXE, rv.2006

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných