Volvo XC90 2018 T6, T8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

keby sa mi chcelo, tak by som nasiel video s pilotmi na nurbugringu s tym bentley suv...netreba nic hovorit k tomu len chvilu pozerat :-)

mozte osulit kazdy zakon sveta, okrem fyzikalneho ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

S kludom by som isiel ako prvy len potom by som uz nemal to potesenie lebo prva rovina v sportovom rezime co to da ,pred zakrut poriadne na brzdy a za zakrutou zase plny knedlik a rovina same mysicky medzi tirakmi lebo to stiha obiehat co 120kw sedan nestiha a vies kde by sme sa stretli ako je to v nasich preplnenych koncinach zvykom? No predsa v zapche pred krizovatkou do mesta :40bd: :4090: Pretoze vdaka nasim zapcham neunikne dnes nikto ani s porsche ferari a vsetkym dohromady :3020: :4090:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dodik najdi si to bentley ;-), pozri co za kary obehuju profi sofera na uzavretej trati, barzjaky hatchback, sedan mu ukaze vyfuk znutra, staci par zakrut...neni to tak davno co mi na babe zavadzal volaky s discovery, neviem co mal za motor, jeho problem, ale morsku nemoc mal urcite, az taku ze ma radsej pustil s 1,4 v plyne, ked je prekazka na ceste cez plnu sa moze ne ? jedna sa o obchadzanie :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Bajo bentley som nemal tu cest jazdit-v nasich koncinach nie je dealer + ani ziadna predvadzacka :d :D Sak ani mi nechyba lol Ale podla naladenia co sa pise je to masina na komfort naladena a to iste aj range discovery. Sak aj medved je komfortne naladeny ale bmw je robena ze aj daco oproti inym mastodontom v tej zakrute vydrzi-sak pozicaj a uvidis :d :D Ale pointa je ,ze mi tu nejazdime okruhy a do zakruty ma obiehat nebudes-ved nie si blazon co bude ohrozovat seba a inych v protismere a potom narovine je rozdiel predbiehat kamion s autom co robi Stovku za necelych 6sekund alebo s neakou 120kw hrkalkou co stovku da za 10sekund a to je realita dnesnych ciest medzi mestami a obcami ,ze stale tu klukate cesty spominate a jazdy do vrchu lol . Sa tu docitam este ze 10sekund je menej ako 6 :40bd: :40bd: . Este stastie ,ze jazdim na nemotornych offradoch :40bd: A cesty do vrchu si v lese uzijem dost :-\
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dneska ma nordschleife suv rekord alfa stelvio, niekde pod 8 minut :41c2: , to neda bentley nijako ! pritom 600 PS. 0-100 4,1s, maximalka 300 km/h, ktore suv je lepsie ? :41c2:

"obycajne" hothatche

civic type R 7:43
golf gti 7:47

kolko x maju mensi vykon, zrychlenie a maximalku ?

toto su jednoducho fakty

proste 600PS z 12 valca 6 litra je na ceste realne menej ako volaco cez 200PS pri 4 valce z 2 litra, ver ci never, mne je to jedno :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Fakty su take ,ze ja ked jazdim v okoli + do ineho mesta tak zakruty su mierne a na cestach plno nakladakov a tie ked treba obiehat treba aj silny motor a nie hotchach s 120kw,ze na nardschlefe je take gti urcite lepsie ale na nasich preplnenych cestach sa radsej budem citit bezpecnejsie s vacsim prehladom v silnejsom aute ako v 120kw hrkalke. Mam to vyskusane v praxi a nepresvedcis ma :d :D Keby som si mal ja napriklad kupit sedan alebo komby tak rovno siahnem po mercedes E s osemvalcom alebo bmw5 keby,ze uz chcem mat rychlejsie prelety aj v zatackach oproti mastodontom :d :D
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

dodik13 napísal:Fakty su take ,ze ja ked jazdim v okoli + do ineho mesta tak zakruty su mierne a na cestach plno nakladakov a tie ked treba obiehat treba aj silny motor a nie hotchach s 120kw,ze na nardschlefe je take gti urcite lepsie ale na nasich preplnenych cestach sa radsej budem citit bezpecnejsie s vacsim prehladom v silnejsom aute ako v 120kw hrkalke. Mam to vyskusane v praxi a nepresvedcis ma :d :D Keby som si mal ja napriklad kupit sedan alebo komby tak rovno siahnem po mercedes E s osemvalcom alebo bmw5 keby,ze uz chcem mat rychlejsie prelety aj v zatackach oproti mastodontom :d :D
- fakt je ten že v týchto krabiciach jazdia "majstri volantu na rovnej ceste " príde prvá ostrejšia zákruta a červená mi skoro vypáli oči. Musí to byť ..ujoví pocit pre toho vodiča keď ho v zákrutách doženie Punto s 59kW a lepí sa mu na nárazník ta ne? To iste premýšľa o biturbách a zrýchleniach... ale nič, na rovinke sa mu ego začne vracať do normálu.....
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Tato cela debata mi uz zacina pripominat ,ze odsudzujete auto ktore je rychlejsie a lepsie a ani ste ho nejazdili a to ani nie som fanda toho typu znacky a vyzdvyhujete zastaraly 120kw sedan :d :D Lubo stymi 109 kw take rozpravky hovor svojim detom a nie mne :40bd: Pamatam ako v 2005roku ked som mal staru audinu A8 s 4,2 motorom a chlapec v bare ma isiel presviedcat ,ze s jeho chipnutym pasatom 1,9tdi ma kedy kolvek da do muky lebo A8 je velka krava a ked som ho ukecal aby sme skusili kto skor da presov -kosice tak po asi2km som ho uz ani v spataku nevidel :40bd: :40bd: :40bd: No nic najblizsie budem v showrome ked sa bude skusat neaka nova predvadzacka pytat sa dealerov ci neamaju neake tuningovane motory s len 120kw ,ze to s takymi budem tak rychly ako s 250kw lol :40bd: :40bd: Este dobre ,ze som predal stare amg lebo to bolo pomale auto a uz sa budem pozerat len po 4valcoch s 120kw :d :D :d :D :d :D :3dcline:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to je americka predstava o musclecar lol, najvacsi adrenalin - napalit to na rovinke a zodrat gumy na kord, pripadne najvacsi majster volantu dokaze aj oval jazdit lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
podlesnick
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13.11.2011 09:39
Zdieľať na Facebook

ajaj

Príspevok od používateľa podlesnick »

Ospravedlňujem sa za odmlku, ale nechodili mi notifikácie a tak som si myslel, že nikto nepíše :)

Bohužiaľ musím konštatovať, že až na pár výnimiek všetko off topic a navyše niektoré príspevky skutočne pod úroveň (bez urážky prosím).

Nerozumiem, prečo niekomu vadí, keď sa na fóre spýtam, či kľúč v hodnote desiatok eur je dobrá kúpa. Som zvyknutý šetriť všade, kde to ide. Nemám nejaké peniaze navyše preto, lebo ich rozhadzujem, ale presne naopak - preto, lebo ich šetrím! Kto nevie šetriť v malom, nevie ani vo veľkom.
Na fórum pokladám otázku preto, lebo sa v danej veci nevyznám a dúfam, že sa nájde niekto, kto sa v tej v podobnej rozhodovacej situácii už nachádzal, alebo ideálne - nachádza sa v nej veľmi často. Nič viac, nič menej.
Musím konštatovať, že na slovenskom internete skoro nie je možné toto dosiahnuť. Akonáhle sa presuniem do CZ, prípadne ďalej do sveta, stretávam sa skoro výlučne s úprimnou snahou pomôcť. Na SK internete cítim mnohokrát tie najspodnejšie emócie.
Chlapci, skúste sa, prosím nad týmto zamyslieť (tí, ktorých sa to týka) a nabudúce neriešiť hovadiny.
podlesnick
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13.11.2011 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa podlesnick »

No dobre, aspoň niečo vysvetlím.

Prečo právnika?
Auto bude kupované na firmu. Možno to nepoznáte, ale v takomto prípade ide o "špeciálny režim", kde je ešte dôležitejšie neurobiť chybu. Ešte ste nepočuli o podvodoch s DPH? Ešte ste nepočuli o tom, že odberateľ musel doplatiť DPH za dodávateľa?
V skutočnosti nepotrebujem právnika, aby som odhalil obyčajného podvodníka, písal som to hlavne kvôli tomu, aby sa mi neozývali práve takýto, nemám chuť s tým strácať čas. Je úplne zbytočné to prekrúcať tak, že sa oháňam právnikom. Navyše, myslím, že dnes je úplne normálne konzultovať obchodné veci s právnikom, netreba stále zostávať tým malým Slovákom, možno je na čase sa niekam posunúť...
podlesnick
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13.11.2011 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa podlesnick »

lkopcansky napísal:máš čo čítať...http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=140&t=49540
ďakujem za jeden z mála príspevkov k veci a pomohol :)

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných