Škoda Octavia II - Zeder alebo VAM?

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

steve75
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.03.2007 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa steve75 »

cena VAM 400-500 EUR základ. Stačí, mám to v aute.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Za 400-500€, ale aj za vyše 1000€
By mi muselo pekne ...
Mám silné obavy že ludia pri kúpe auta fakt rozmýšlajú od konca
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

K tej krádeži, bude to tip...A dávaj si pozor, pretože ta môžu sledovať a budeš v Tescu na nákupe a prekvapenie na svete. Zabezpeč si to co najskôr.
Ja mam v aute namontované VAMos, LoJack, tajný vypínač, GSM,GPS lokator (môže ti to rusickou znefunkcnit).
Mozno by som na tvojom mieste pouvazoval o poistení GAP. ;)
P.S. Ja by som šiel za tým STK chlapikom a vysvetlil mu, že ak to auto zmizne,môže sa veľmi rýchlo stať, že jemu zmiznú zuby. :342a:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

tomket11 napísal:Ja mam v aute namontované VAMos, LoJack, tajný vypínač, GSM,GPS lokator...
A není to málo, mistře Čechove? :::
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Za auto som dal 80.000 €, stále uvažujem, čo ešte...
Parkujem vo vyhrievamej garáži s čidlom pohybu, dymu a kamerovým systémom.
Ale ide o to, že keď som napr. u rodiny na návšteve, auto častokrát stojí aj celú noc na sídlisku, vtedy spím trošku istejšie, aj keď zase v strese, že kto mi to obehne kľúčom, resp. nacuva doneho.
GAPko mi nechcel dať z dôvodu vysokej ceny auta.
navaho
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 11.07.2010 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa navaho »

Ak porovnavas Zader a zakladnu verziu VAM-u. tak vyhrava ZEDER:
1. Zeder je Lacnejsi
2. Zeder ta chrani aj proti odtiahnutia auta na lane.

VAM ma ochranu proti odtahu, ale stoji to uz velke peniaze myslim, ze cez 1000 €.

Zase samotny ZEDER, bez nejakeho snimacu naklonu, ti zas nepomoze pri nalozeni na odtahovku, ale takto sa auta kradnu minimalne.

VAM ma zas skvelo rieseny ALARM, nemas tam dialkove ovladanie (zlodeji nemaju co nacitat), ale po otvoreni auta musis vlozit do konektora tzv. ciernu skrinku. Do 25 sekund (!), inak sa sputi alarm. To je skvely napad.


Ja by som si vybral ZEDER. Hlavne pri obycajnych autach ako octavia a passat, myslim, ze to odradi zlodeja dostatocne, aby sa poobzeral po inom aute.

Navyse, ak je clovek sikovny elektrikar, vie si system podobny VAMU-u urobit sam, ved v podstate su to len poprestrihavane kable od rozynch systemov auta, nasledne su kable predlzene a k ich zapojenie doachadza v tom konektore.
VW Passat 1.9 TDI
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

kazdy rozprava o odtahovke ale kolko takto zmizlo aut? mne sa to zda velmi okate, ako past na oko s velkym autom niekde na sidlisku........
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Darujem Zeder za demontáž lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
navaho
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 11.07.2010 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa navaho »

golfo: nemyslel som len odtah odtahovkou. ale pod odtahom som myslel hlavne odtiahnutie auta na lane, alebo zlodeji to robia aj tak, ze kradnute auto tlacia druhym, naraznik o naraznik.

Co som sa docital na strankach vyrobcov roznych zabezpecovacich systemov tak, pre zlodejov je nebezpecne nakladat auto na odtahovku, lebo su napadny a v pripadne, ze ich zacne nahanat policia nemaju sancu s odtahovkou vyjst. Plus v republike ani nieje tolko odtahoviek, co by potrebovali na kradeze.
V nejakej statistike som cital, ze v CR ukradnu nalozenim na odtahovku cca 11 aut, aj to hlavne v Prahe v centre.
VW Passat 1.9 TDI

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných