MAZDA 3 2.0 SKYACTIV -G120

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Úprimne závidím, je to krasny kus auta, a atmosfericky dvojliter bude mať krásny prejav, vrm vrm :300f:
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
Riso2
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2005 08:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Riso2 »

Mne sa asi sniva.

Na webe je kvantum negativnych reakcii na dany bazar.Dalsie kvantum ludi vysvetlilo porovnanie cien,daneho auta pri danom rocniku a pod. kriteriach.

A tvoja jedina reakcia je,ze ho kupis a:Asi len budes aprilovy baran!!!

No to teda budes

A ako sa hovori,komu niet rady ,tomu niet pomoci
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

pre zadávatela,
na mazde3 skyactiv 2,0 benzin g120, sedan jazdím tri apol roka. Momentálny nájazd mám 148 000 kilometrov. Problém s hrdzou, prednou nápravou a podobne čo tu niekto písal nemám. Okrem oleja, predpísanej výmeny brzdového obloženia a sviečok pri 120 tisicoch nič nebolo treba meniť, ani len žiarovku.
Auto má napriek udávaného priemerného výkonu veľmi dobré jazdné vlastnosti, čo nanaše cesty v pohode stačí. Nie je problém aj dlhšie cesty, bezproblémov sme v štyroch absolvovali cestu do Dusseldorfu. Dokonca moj kolega passaátak si na nom od šoféroval 900 km v kuse. Chváliac auto. Čo mi na tom aute vadí je hluk od zadných kolies, pri prázdnom kufri, teda slabšia zvuková izolácia. Ak Ťa niečo ešte zaujíma, kľudne sa pýtaj.
satanislavv
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.10.2017 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa satanislavv »

Jediná otázka na teba ako majiteľa mazdy že koľko je bežný servis tým mám na mysli spotrebné veci ako brzdy , olej a podobne. Konkrétne je to oveľa drahšie ako pri iných značkách ? Ževraj Mazda servis býva náročnejší čo sa týka financii. A ďalšia vec skôr taká všeobecnejsia otázka, ako často treba meniť rozvody a podobne ( vôbec nemám predstavu na čo si dávať pozor pri aute.) Ako som spomínal vyššie , bude to moje prvé auto tak nechcem nič podcenit.:-)
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

Zdravím Ťa,

servis podľa mňa nie je o nič drahší ako na iné autá, svoje auto som do teraz servisoval v N-motor Nitra. Výmeny oleja som robil každých 12-15 tis. km, a stáli okolo 120-130 €, aj s ostatnými predpísanými úkonmi. Za výmenu sviečok s ostatným servisom okolo 300 €. Brzdy ma stáli okolo 250 eur, aj olejovým servisom, ono dávali tam nejaké drahé sviečky. Výmena rozvodovej reťaze zdá sa mi že je na 360 tis. km, ale nemám pri sebe papiere od auta. Inak tie sviečky aj brzdy sa dajú urobiť o dosť lacnejšie, ale ja to mám na IČO, tak som do teraz chodil do značkového servisu. Ak Ťa ešte niečo zaujíma kľudne sa pýtaj.

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných