Fiat Stilo 1.9 JTD , 103kw - check

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

skusal si diagnostiku?..pozri tiahlo na turbo..zvykne zadrhavat..potom nacita zavadu a hodi do nudzáku.skus to precistit.najvacsia pravdepodobnost.az to ma viac ako 150 tis km co asi ma.. moze to robit aj snimac tlaku na rampe.ja by som riesil skor tu prvu vec.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kludne to mmože byt aj EGRko alebo zasraté od karbonu sanie a veci okolo toho
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

turbo na repas pri 200 na fiate? :40bd: :40bd:to neni grupa.. moze byt aj egr ventil ale kludne daj precistit turbo...ziadny repas pokial nezere olej.na fiata musis mat tvrdu nohu.vtedy chodi bez poruchy jak raketa.ked som jazdil kludne mal som podobne problemy.
lecmar8
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.11.2008 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lecmar8 »

mam 85kw stilo a robilo mi to čidlo tlaku v sacom potrubí.Kúpil som za 25 eur nove vymenil a zas si jazdím v pohodke.Najväčší problém ho bolo nájsť na motore.Na fiat nadava ten co na tom v živote nejazdil.
zubo55
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 21.10.2008 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubo55 »

Nazdar, podľa mňa to môžu biť aj swirl klapky, v každom prípade diagnostiku a sledovať reálne hodnoty.
datesgr
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.10.2005 03:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa datesgr »

Check znamena ze ti uz pridieraju vstrekovace! Ostavaju ihlicky otvorene a comon rail ti strati tlak! Odmeraj vstrekovace tak ze na odpad dyzi daj 1m priesvitnu hadicku a nastartuj. Nemala by vystupat nafta do 1 minuty hore az vyleti von tak su zle
zubo55
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 21.10.2008 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubo55 »

Keby to bolo veľa prepadu nafty do prepadových hadičiek, auto by zle štartovalo, aj keby to boli veľké prepady, dneska už za peknú sumu vedia zrepasovať vstreky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní