Tartarini Sequenc-Nissan Note

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

este jedna vec ma napada, a to podpora priamo od vyrobcu splynovaca...neviem nakolko tam funguje obojstranna komunikacia s montaznikmi na zaklade praxe, ale iste je ze priamo na konkretny typ vozu existuju priamo nastavenia od vyrobcu :41c2: , montaznici maju nato pristup, je to pokial viem aktualizovane, minimalne u prins-a je zjavne ze zbieraju aj info z dielni :41c2:

nech je jak chce bavime sa len ako uzivatelia + Milan za mechanikov, myslim ze plynar by sa hodil, aby nam povedal ako je to naozaj :-), ako nemozem povedat ze osobne by mali zly pristup, skor casovo sa mi zdaju pomerne vytazeni, jednak nove montaze+servis obejdnany+ servis poruchy...telefony, no nenudia sa pokial som mal moznost vidiet :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

čítal som, čo si písal ohľadne tvojho LPG systému strecho. Neviem či je zrovna toto, čo si popísal správnym riešením. Nepíšeš síce, kde si si dal montovať systém Tartarini, ale myslím si, že by bolo vhodné keby sa ti na toto pozrel niekto kto sa tomu rozumie, kto má prax konkrétne s touto značkou. Skús si pozrieť certifikované servisy Tartarini. Predsa len nie je systém ako systém a aj servis treba tomu prispôsobiť :zg282:

PS: Či tebe zle namontoval Tartarini LPG systém autorizovaný predajca?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jezis len to neeee, to bude makacka, urobit dalsich 350 spokojnych a nerozhodnych uzivatelov na autobazar.eu :suicide:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
hrachom
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.07.2016 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrachom »

nie plyn sam o sebe nie je problem, ale ak nie je system dobre urobeny, namontovany, tak tam tie problemy mozu vzniknut a nie je to potom sranda, lebo to berie cas a aj peniaze, kym sa to da potom vsetko na poriadok a to uz potom prestava mat clovek aj radost zo samotneho setrenia
:41c2:
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

LPG ako také ani nemá byť prečo problémom, len ono všetko to jedno s druhým súvisí.
Preto ja tiež keď som začal rozmýšľať, či ísť do LPG, tak prvá vec bola, či sa mi to vôbec po tej finančnej stránke oplatí, či sa mi vrátia tie peniaze za dáky cca rok.
A potom systém a servis, len pri tom proste máme každý iné veci, ktoré nás zaujímajú, na ktorých chceme stavať.
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

ako to dopadlo? nejakym sposobom si to uz vyriesil, vybavil? treba to dat pozriet servisu, najlepsie asi inemu, nie tomu ktory montoval ten system, ale zase aby mal skusenosti s montazou toho systemu co tam mas, zaujimalo by ma, ze co ti povedia, kde je nejaky ten problem

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných