nastartovane auto sa zamklo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

nastartovane auto sa zamklo

Príspevok od používateľa kirk6661 »

zdravim Vas,dnes sa mi stala taka neprijemna vec ze nastartoval som auto isiel som len pozret na svetla a ako sa vratim zistim ze auto je zamknute nikdy sa mi to nestaloo,chcem sa opytat ako je to moznee kde sa mohla vyskytnut chybaa??:(
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A máš istotu že je to auto,lebo ak ano tak cielenú radu ti môže dať každý jedine ak vie a čo konkrétne ide ?!
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 02.05.2013 12:09, upravené celkom 1 krát.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

este stale vrci ci uz benzin dosiel?
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

tipujem to na omylom zapnutu funkciu alarmu (konkretne u mna sa hrala mala s ovladacom magicar :) )
nandrolon
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 29.10.2010 07:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nandrolon »

Nazdar,
presne tato situacia sa stala aj mne, nastartoval som auto, dal som si batoh s dokladmi a vsetko ako zvyknem na sedadlo, vybral skrabku.
Nastartovane auto bolo, zavrel som dvere a siel som len okna od jemnej namrazy oskrabat. Hovorim zene sadni si zatial do auta a ako potiahla kluckou zblbol central a zamklo sa mi nastartovane auto.
proste bola to vlhkost vo dverach, tak ale nahradny kluc som ani po pol hodine nenasiel, tak som zavolal klucovu sluzbu a cakal 3/4 hodinu pri aute.
za 60 eur auto otvorene a ja "spokojny".
daj si na vlhkost/vodu pozor ci nemas niekde.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

A spínač na dverách máš v poriadku?
Ak auto odomkneš diaľkovým ovládačom a neotvoríš dvere tak sa po chvíli samo zamkne. Ak je spínač na dverách chybný tak centrál nevie že si otvoril dvere a tak sa za chvíľu zamkne.
Ale to je len jedna z možností keďže si neuviedol o aké auto sa jedná a o aký typ centrálu/alarmu či je domontovávaný alebo originál fabrický.
Peterr87
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.04.2008 16:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterr87 »

Teoreticky je to mozne s tym spinacom dveri, ale pokial je auto nastartovane (zapnuty klucik), alarm o tom vie. Ale neskusal som, ci nezamkne aj tak.
PeterToretto
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.02.2007 11:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PeterToretto »

Fordacke zamky su na to špecialne .. mam Focusa a tiež to robi .. teda samo od seba sa zamkne .. pri naštartovanom aute a počas jazdy niekedy tam v tych zamkoch tak cvakne a niekedy sa aj zamkne .. chybny mikrospinač
kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirk6661 »

ide o mercedes slk 230 kompressor a central alarm original fabrika,nie nie som zavolal mame nech mi donese druhý klúč,z domu a došla a otvoril som pohode,len potom som to skúšal že pred domom že neham naštartovane a zavrem dvere a uz sa to nezamkloo,takže bud daky skrat alebo nechtiac som dačo zmačkol i ked toho niesom si vedomý,a to že nidky sa mi to nestalo,to že počas jazdy sa zamkne to chápem ale tak že ked stojím sa zamkne to sa stala daka chyba,vlhkost môže byť lebo včera som umýval auto tak niako sa mohlo stať...
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

ako bolo pisane, to s pokazenym mikrospinacom a samozamykanim dveri by sa malo diat len pri nenastartovanom aute. aspon u vw group to tak je. odskusane na vlastnej kozi.pokial som auto nastartoval uz ho nezamklo, laicky povedane alarm uz vedel ze je niekto v aute aj bez signalu z dveri
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no konjecneeeee...! :300f: ..vitaj bratku,strateny syn,ikona znacky MB...! :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto uzamknutie za jazdy asi najlepší nápad nie je.Kto nevidel horeť v aute ludí ktorým sa nedalo otvoriť,asi považuje vec za baječný nápad,ja by som tomu dementovi čo to vymyslel odtrhol gule
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jasne,hlavne systémy kde sú pyro káble ,no ale možno niejaký duch to otvorí
Je to choré, ak sa neotvorí, možno reklamovať..to je pravda.AK bude mať kto
VWpassatB7
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.12.2017 22:49
Zdieľať na Facebook

VW Passat B7-zamknute nastartovane auto

Príspevok od používateľa VWpassatB7 »

Dnes, idem k autu, všetky dvere zamrznute gumky.. Otvorím kus nasilu šoférove dvere, nešli zabuchnúť. Som zatvoril a sami sa otvárali. Ta som ich nejak tak zatvoril, že som ich držal zatvorené a zatvoril som centrálom. Okey nešli už otvoriť ta som si otvoril z dnuka cez spolujazdca. Od tej doby mi nešli šoférove dvere otvoriť z vonku. Som bol v tom, že som odjebal lanko alebo spínač.Idem o 3hodiny k autu, vodičove dvere nešli otvoriť zase.. Tak som si otvoril cez spolujazdcove, potom kufor poutieral som si auto od snehu a siel som..Pridem pred garaz, otvorim garaz a ze idem poutierat...Vymklo ma nastartovane auto..šiel som domov po druhý kľúč.. Ten nešiel.. Pri tom blikal, že ho stláčam ale nešlo nic.. ani kufor..Volali sme jednému, že hladajte otvor na kľúč a kľúčom otvorte keď máte druhý centrál.. tak už šlo.. otvoril som, šoférove zase nešli, dal som do garáža.. zamkol som, otvoril som a šoférové dvere bez problemov šli.. ja nechápem čo sa tam stalo, urobil som to ešte 5x skúšal som otvárať šoférove dvere a už normálne šli.. no ja nechápem čo sa tam stalo, buď navlhla a zamrzla elektrika v dverách alebo neviem čo.. čo to do pekla bolo?!
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 8 neregistrovaných