Autolatka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Autolatka

Príspevok od používateľa jouwy »

Dobry vecer da sa niekde zohnat origo latka na calunenie interieru auta konkretne dverove tapacir na starsie auta ako octavia 1 r.v98 je nejaka stranka kde by sa dala zohnat ? Dakujem
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Nedá sa kúpiť komplet nový tapacír na daný typ? Ja mám Feliciu 1997 a niekde som tapacire v ponuke videl(na Bazoši sú určite tiež) - mal som ich hodne zašlé. Vyriešil som to tak, že som ich odcvakal z dverí, hodil ich do vane, prášok na pranie + ciroková kefa ... a taký hnoj z toho išiel, jak z maštale. Tapacíry z tej doby sú festovné, takže túto tvrdú lekciu ustáli a sú ako nové.
Ak by som to chcel prečalúniť (skôr by som povedal nalepiť), tak by som nehľadal pôvodnú látku, ale úplne inú, aby som mal trochu zmenu. Niečo veselšie, možno vo farbe laku auta - život je zmena.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

A vies o nejakej stranke s autocalunictvom nejake latky v ponuke ja som hladal no nenasiel som , a nemam to ani tak spinave ale mam to poodlepovane
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

To Ti neviem poradiť, ale originál čalúnicke látky sú drahé, bo musia byť pevné a oteruvzdorné. Keď som si chcel prečalúniť svoje tapacíry, bol som pozrieť v KIKA, tam majú ... ale ako som už písal, nakoniec som to opral.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 30 neregistrovaných