Range rover 3.0TD - zhasínanie motora dolu kopcom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Range rover 3.0TD - zhasínanie motora dolu kopcom

Príspevok od používateľa VinicP »

Ahojte. Kamoš nedávno kúpil RR L322.. s bavoráckym trojlitrom. Ročník 2004.
Taká vec sa na tom afttiaku deje, že keď ide dolu kopcom a pustí plyn - motor zhasne. Nespraví to vždy. ALE často. Po rovine nič.. do kopca nič.. dolu kopcom - pod plynom nič, ale akonáhle dolu kopcom pustí plyn, tak motor zhasne, alebo občas nezhasne - ale otáčky na voľnobeh 200, takže ledvaj ledvaj. On ho potom musí zhasnúť, znova natočiť a auto zase normálne ide. Je to dosť nepríjemné v premávke a určite ani automat si moc nepochvaľuje, ked mu motor len tak zhasne za jazdy. Zvláštne je že dolu kopcom. Neviete čo to môže spôsobovať?
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

vobec nepoznam to auto ani system ale urcite ti poradim spravne ak ti napisem že palivo nejde do motora ked je naklonene dole, bud upchata nadrž alebo nejake cerpadlo nepretlaci možno to ma v andrži cerpadlo... skusil by som jednoduchou cestou kontrolou hadičiek na tesnost ci neberie vzduch palivovy filter ked sa nakloni v tom uhle a vycistenie nadrže
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Palivový filter je nový. Hovoril som mu či to nesúvisí s podvozkom trebars.. alebo presne ako píšeš niečo s naftou, keď sa preleje dolu kopcom v nádrži. No uvidíme. Budeme špekulovať. Ale logicky - ktorá časť auta vie že auto ide dolu kopcom?.. Asi len nádrž alebo snímače svetlej výšky na podvozku. Ako inak vie auto že ide dolu kopcom?.. ešte možno nejaký podtlak, alebo čidlo ktoré sníma že auto zrýchluje aj bez plynu. Je to zaujímavé.

No a čerpadlo v nádrži je určite.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

ahoj Cvirko. Jop.. má to nejaký sersám čo zapneš a z kopca to samé brzdí.. cvakoce.. bárčo :D.. aby si nešiel jak kameň z kopca :D

ALE pri hentom aute bude treba diag. Tam je milion riadiačiek. Už som to mal, viem čo to je.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

nie je to moje auto. ALE dnes som s ním išiel a presne som videl čo to robí. Rovina - pohoda.. kopec - pohoda.. ale.. išiel dolu kopcom.. noha dole z plynu.. a motor zhasol. Musel zastaviť a znovu naštartovať. A všetko fungovalo. A nespraví to vždy. Na rovine nikdy nič nespraví.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

To čerpadlo v nádrži hovorí hodne ľudí. No ved uvidíme. Dám vedieť ako pokračujeme. A ked sa to vyrieši tak to sem oznámim.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

tipujem prasknutú hadičku na trubičke na palivovom čerpadle v nádrži.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Auto ide normalne. Nešklbe - netrha, motor plynuly chod. Ked to pocas jazdy zhasne - tak naštartovanie je normalne - akurat dost zadymí. Ale to može byt tym ze zhasne počas jazdy a nafta sa nespáli, resp až potom co znova naštartuje a preto to zadymí.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu by som bol opatrný kedže ide o spoluprácu motora z automatom tj preberajú sa niektoré prednostné záujmy motora alebo prevodu podľa nutnosti a situácie.Nepoznám ani najmenej menežment značky a jej možnosti,ale bude to porovnateľné zo svetom.A teda poznajúc ako vyzerá diagnostika vo VAG-u agregátov v spojení z automatom,tak by okolnosti výpadkov mali resp.musia byť zaznamenamé.Je trochu kumšt určiť a teda tak zvoliť čo sa bude sledovať,že ja často ťažko určiť či nultá dávka paliva nabieha ako dôsledok kolapsu,ale motor kolabuje pre zastavenie prísunu paliva.To sa iba zdá jednoduché,ale zažil som viac takých situácií,keď bol problém určiť čo je príčina a čo už dôsledok.

Zabudol som podstatu.Až oscilo kde sú signály zaznamenané na časovej osi vedia dať odpoveď čo je príčina,teda prvá vec ktorá zahapruje,a čo je druhá ako dôsledok.Situácia za akej problém nastane vyžaduje nutnosť použiť signálny rekordér a nahrať si závadu priamo "pri čine".To znie jednoducho,ale Texvik bude a dielńu čo ho používa bude problém nájsť.
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 10.12.2017 14:08, upravené celkom 1 krát.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Robi to aj pri uplne plnej nadrzi? Teda eliminujeme prelievanie paliva v nadrzi a cerpadlovy system je kompletne ponoreny.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

čo si pamätám tak nádrž na tom aute má 100l. On tam natankoval 30l. Takže plnú sme neskúšali.

Totiž - nový majiteľ - má auto 3dni. O tejto závade ho predchádzajúci majiteľ informoval, ale slovami "už to nerobí".

ALE pls..nebavme sa teraz o tom že "chodte mu vrátiť auto". On si to auto chce nechať.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Na tych anglickych sunkach -hlavne starsich blbne elktronika dost casto. Novsie vraj su uz na tom lepsie ked som sa pytal mechanikov -asi sa indovia uz mozno poucili co ich vyrabaju. Inak teraz nedavno na inom fore prebehla diskusia ake auto kupit a pre zmenu v land roveri discoveri III alebo IV-v 3litri diezlu odchadzaju klukovky-jednoducho sa po urcitej porcii kilometrov zlomia :40bd: Jeden skalny fanda to vraj uz riesil 3krat !!! lol Ze no nekup take auto :4090:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rover je zaujímavý chrobák,v konštrukcii motora použijú veci ktoré sú na hrane chápania.Ich spôsob uloženia klukovice v domcoch je ťažko pochopiteľný,hlavy valcou s kilometrovými skrutkami sú tiež raritné.Strutka urobí pol otáčky a spodok so závitom sa ešte nepohol.Keď som zisťoval ako môže odísť tesnenie hlavy pod 200 tis km som zistil na svoje potešenie,že pri 200 to už mal každý a rozdiel je že buď to už urobil,alebo je auto v predaji.Koľko vydrží nové je otázka ktorá vŕta teraz už aj mne ale aspoň som pochopil v čom je "čaro" nízkych cien jazdeniek.Neopravovať autá by som asi tiež predával
Že sa dá kúpiť takmer čokoľvek na auto za menej než halier je známe,ale že hlava na motor je brutál drahá a aký je dôvod,to už človek zistí až za jazdy
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Preto napriklad cena octavie rotacky je vyssia ako prve rocniky dvojky... najma 2,0 tdi ak nejake prezili do dnesnej doby a nebolo sa ich zbavene poistnou udalostou, ale to je mimo tejto temy
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Náhodou,... tieto s.r.ačky sa budú vyrábať v Nitre :4012:

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných