Renault Megane Scenic 2006 - blokacia volantu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sizif
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.01.2012 00:20
Zdieľať na Facebook

Renault Megane Scenic 2006 - blokacia volantu

Príspevok od používateľa sizif »

Neviete niekto poradiť zablokovalo mi volant pod volantom len niečo cvaka a nejde naštartovať píše blokacia volantu ale volant nieje blokovany
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Podobný som mal aj ja, akurát že volant ostal zablokovaný. Nastúpiť musela karbobrúska a chirurgická presnosť. Zámok sa dal opraviť...bol tam nejaký studený spoj ale pre istotu som ho po oprave zavesil mimo aby sa v budúcnosti dal lahšie vybrať keby niečo. Auto som ale už predal lebo ma nebavilo hrať ruskú ruletu či naštartuje až budem niekde daleko od domu...
Cumo
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 05.09.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cumo »

Niečo podobné ma švagor na megane 3. Auto u autoelekrtikara. Vymenené 4 Zámky volantu. Raz to štartovalo raz nie. Keď mi volal prišiel som a pod kapotou niečo pískalo. Skúsil som hýbať s káblami na štartér pískať prestalo a vtedy auto naštartovalo. Auto išlo do ďalšieho servisu a ešte jedného a ďalšieho. Jedine zistenie keď auto zmoklo tak neštartovalo. Očistené kontakty na baterke a vraj to je OK. :d :D
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ak si z okolia RV, tak sa stav v Tempuse. Sú tam šikovní chlapci a dajú ti to raz dva do poriadku.
Ak si technicky zdatný a máš rád samo-domo riešenia, tak:
https://www.youtube.com/watch?v=9D_HWXpSBWc
Ja by som to nechal radšej na chlapcov od fachu. Máš to vyriešené hneď, bezbolestne a funguješ ďalej...
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

ahoj,mam lagunu a tiež toto sa mi stalo.Pozri či ti ked das kartu do čitacky ci ti stale neblika immo červená kontrolka.Je to v tom ze pred startom prebehne séria ukonov(startovacia sekvencia),das kartu do citacky naskocia budiky a odokmkne volant.U mna bol zamok volantu ok,chyba bola v citacke.
Inac ten zamok sa da demontovat dole ale bez neho nenastartujes.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných