VW Passat B4 TDI - buchnutie pri radeni

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

530xd
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 30.07.2010 10:43
Zdieľať na Facebook

VW Passat B4 TDI - buchnutie pri radeni

Príspevok od používateľa 530xd »

Zdravim Vas chlapi,

Posledne dni pozorujem problem na mojom aute.
Pri preradeni rychlosti mi zvykne nieco odpredu z auta buchnut. Nerobi to stale, robi to sem tam, ak radim velmi velmi setrne, pomalsie ako ludia v autoskole tak neurobi nic, ak radim normalne tak pocujem ten zvuk.

Nepocujem ho stale, pocujem ho sem tam.
A druhy poznatok, ked idem na 5ke cca tych 85km/h a pustim plyn a nasledne ho prudsie zatlacim tak vtedy to buchne, ale nie je to len pocut ale aj citit, take jemne myknutie autom.

Robi to len ked auto ide dopredu a radim rychlosti smerom hore, pri podradovani nerobi nic a ani pri cuvani.


Na aute boli pred tyzdnom menene horne ulozenia tlmicov plus vsetky silenbloky na podvozku.

Jedna sa o Passat B4 TDI 66kw, kod motora 1Z, ma to najazdene 328.000km.

Za kazdu radu vam vopred dakujem.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tak ešte zostávajú silentbloky motora respektíve ak sa to objavilo po tom servisnom zásahu kedy sa menili tie spomenuté veci okolo nápravy tak chlapci asi najskorej dačo zle poskladali nazad, možno je zle dačo dotiahnute ohladom uloženia motora a pod.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Skús sa pozrieť na silentbloky motora a prevodovky.
530xd
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 30.07.2010 10:43
Zdieľať na Facebook

Vyriesene

Príspevok od používateľa 530xd »

Chlapi vyriesene, chalan ktory mi to menil mi zle dotiahol na lavej strane poloos :) auto ide ako nove
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných