oprava laku po nasilnom zvihnuti stieracov

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pri takej totálnej škode, prichádza stres, strata spermií. Ohrozenie splodenia potomka, a kto nahradí totalku? Rómske deti to z biedy nevytiahnu. :4012:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Inak ja by som túto tému zaradil hneď za "dorobenie piateho valca" :40bd:
Takže zadávatel nasadil vysokú latku už od začiatku lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
zubesuch89
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 16.02.2017 01:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubesuch89 »

Ale ze by si niekedy reagoval nie off topic sa este nestalo ze? Ty vies vlastne uplne ho*no az na jedno - robit zo seba trola. A este si myslis ze si hrozne vtipny ze? Porovnanie s prackou uplne odveci ale hlavne ja som ten ten ktory akoze je mimo.

Ako ty vies ako sa ja staram o svoje deti? Preco by som nemal riesit svoj majetok a pytat sa ak neviem ako najlepsie problem riesit na automobilovom fore? Kor ak sa jedna o auto? Ak by som to nechal tak a pridem o pol roka ze mi to hrdzavie tak by som bol zase ja ten chuj ze som to neriesil. Vsak?

Serem na teba. Si len obycajny posthunter. A dodam jednu vec. Ja som na to aby som si kupil auto a kupil auto priatelke prachy neukradol :3020: . Takze ak ma niekto akykolvek problem s tym, ze sa o ne staram, tak moze tuto temu kludne obist.
Factor napísal:Autorizák? Ani nechceš vyskúšať čo som poradil vyššie? :41c2:
Chcel som. Skusal som ako to vyzera po zaschnuti na kusku plastu a vobec sa to neleskne. Je to skorej take matne. Takze by som to musel lestit a to sa bojim ze sa v okoli prelestim lakom az na zaklad alebo ze ho spalim. Mozno dremel a plsteny nadstavec by nejak pomohli ale aby som to neposral. Nemam s tym skusenosti takze...
Naposledy upravil/-a zubesuch89 v 05.12.2017 07:59, upravené celkom 1 krát.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Opravoval som si odlupnuty lak po minulej zime na prednej kapote po kamienkoch takto...kúpil som si 1 dcl farby metalízy podľa štítku na aute...okolité miesto som olepil papierovo lepiacou páskou, treba sa s tym pohrať mal som asi 10 dierok. ... niektoré do základnej farby iné úplne na živeho plechu....zobral som vatovu tycinku ktorou sa čistia uši a namočil do do riedidlá a vytrel tým každE odlupnute miesto a zároveň som to odmastnil...farbu som naniesol štetcom s úplne tenkým hrotom a a vyfúkal fénom aby som urýchlil schutie a odlepil zvyšok lepiacej pásky okolo...Z diaľky sa dierky stratili, kapota nehrdzavela a keď si sa detailne na to pozrel na miestach ktoré boli olupnute do základnej farby bola výška metalízy rovnaká s origo farbou a tam kde to bolo olupnute až do živého plechu hrúbka metalizy nesedel trebalo by to opakovať viackrát. ..mal som 4 ročný golf a neprežíva som to nejako extra čo zima to nejaké nové diery od posypovych kamienkov. ..jedinou ochranou je aplikácia prehľadnej fólie. ..
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Cobo77 - presne do bodky to isté som mu už poradil pred tebou. Ale nejak som nepochopil prečo to skúšal na plaste a či kúpil farbu presne podľa kódu.
zubesuch89
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 16.02.2017 01:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubesuch89 »

ale prvy prispevok si cital vsak? Mam originalnu opravnu sadu doma, presne na moj lak, presne podla kodu farby. Ale preco som to nerobil je lebo to treba lestit aby to bolo leskle a zatial neviem cim a ako.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

spekulujes okolo toho jak panna s cicinu, ked si fajnovy na osuchy a grimblavy navrch, pekne naklus lakyrnikovi a zadaj mu pracu, samozrejme autorizak! nech uz to stoji zato !, mozno budes sledovat jak prijmaciemu technikovi myka hubou, okom atd, ale nic si z toho nerob, len si chod za svojim !

potom nezabudni povymetat vsecky shopingy do vianoc...najlepsie parkovat co najviac pri vchode...

este nam chyba pre celkovy obraz info co za zlato prevadzkujes ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
zubesuch89
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 16.02.2017 01:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubesuch89 »

sem sa prist nieco spytat tak ma normalne clovek pocit ze vam ublizuje.

spekulujem okolo toho vo svojej teme. nemam s tym skusenosti a preto sa pytam aby som to neposral. Lebo keby som to posral a pridem s tym ze som to posral tak by sa tu zase naslo kopec mudrych, ktori by mi tu odpisali ze no ale chlapce takto sa to nerobi!

Ale co s tym ma kruci nejaky shopping?! ;-( lebo si si ma zaskatulkoval? btw. parkujem obdalec a darceky mame uz nakupene.

tato tema nikdy nemala byt takto off-topic. ale co som cakal ze. dik za rady
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

uprimna rada - ser nato, nic lepsie sa nedozvies
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

no podla foto to nevyzeralo ze mas cely lak olupany, ale ked vravis ze je to tak, tak to asi tak bude. Ked mas korekcnu sadu tak na skus lakom iba zatriet ked nie je poskodena farba a potom prelesti miesto aby sa trochu zahladil rozdiel. ked mas poskodenu farbu tak najskor farbu a potom lak....a potom sa pokusit rozlestit...je to na hrane takze to az tak nebude vidiet.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

si laik a toto nikdy nevylestis, ani neopravis korekcnou sadou...len to zhorsis - je to hrana... uprimne ti radim a skusali sme to mnohokrat, ak ti je to tak luto, musis ist do lakovne a aj tak ti toto hocikde neozberu a riadne by som si za to vypytal.. aj s pravouhlou lestickou som to casto musel odmontovat a robit mimo auta...ziadna hrdza z toho nehrozi a vacsina ludi si na to napokon zvykla a rozdychala to, ma to napr.mnozstvo X5-tiek...viem, ze to na urcitu dobu riadne nas...rie.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Takze takto... auto si neukraddol velmi si pracovala kupilsisi auto asi obycajne nizsej triedy v cervenej farbe. Cize dost lacne a teraz chces strielat niekoho ze zdvihol stierace. Radim ti dobre neminaj tu tazko zarobemu dovolenku v dobre platenej praci aby si opravil tento nepodstaty sram ved pockaj vyriesi sa to samo. Ono to dopada tak nieco setris anakoniec niekde niekto doteba buchne,mozno by si si usetril nervy keby si tomu nevenoval pozornost. To ako ked minies zo sampona tak ho ides zbit a vyhodit ze sa minul opotreboval?hod sado kludu

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní